Leiskite vaikams patirti patyrimus, kurie reikalingi jų augimui

Klausimas: Mano sūnus studijuoja koledže ir didžiausia jo svajonė yra uždirbti daug pinigų Volstrite. Žvelgiant iš dvasinės perspektyvos, tai nėra labai aukštas pašaukimas. Tad mėginu subalansuoti savo troškimą, būdamas jo tėvu, leisti jam pasiekti savo svajones, ir mėginu tai suderinti su Motinos Marijos tyros vizijos laikymo koncepcija – aukščiausiu mano sūnaus dvasinio vystymosi potencialu. Tad jaučiau tam tikrą konfliktą norėdamas, kad jis pasiektų savo sąmoningą svajonę, nors žinau, kad tai gali nebūti jo aukščiausias potencialas šiame įsikūnijime. Kaip man išspręsti šį konfliktą?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Tai yra dalykas, su kuriuo, žinoma, susiduria dauguma tėvų, tai yra, kad vaikai turi tam tikrą sąmoningą svajonę tam tikrame savo gyvenimo tarpsnyje, ir būdami tėvais matote, kad tai nebūtinai yra aukščiausia galima svajonė, ir vis dėlto, jūs galite laikyti tyrą viziją. Galite kalbėtis su savo vaikais apie tai, kaip jūs žiūrite į gyvenimą, kaip jūs matote jų potencialią karjerą, tačiau turite leisti jiems sekti savo svajone, nes jeigu jie turi stiprų troškimą, tuomet turite leisti jiems bent jau judėti link veiksmų šiai svajonei išpildyti. Jeigu tai yra silpnesnis troškimas, tuomet jis gali nunykti, kaip žinote, kad vaikai dažnai keičia savo nuomonę, kuo norės būti užaugę, ir daugelis berniukų norėjo būti kosmonautais, tačiau vėliau suvokė, kad visgi labiau norėtų būti kažkuo kitu.

Tad galiausiai jums, kaip tėvams, reikia sakyti, kad jeigu vaikai turi stiprų pojūtį, kad jie nori štai to, turite leisti jiems tai daryti, nes vaikams reikalinga ta patirtis, kad galėtų paaugti. Tad geriausia, ką galėtumėte padaryti, yra, kaip sakiau, kalbėtis su savo vaikais apie savo požiūrį, tačiau jeigu vis tiek jaučiate, kad jie privalo tai daryti, tuomet palaikote juos, bent jau tam tikru laipsniu, ir leidžiate įvykiams rutuliotis. Na ir dabar, žinoma, tokioje srityje kaip ši ir daugelyje kitų karjerų yra įmanoma, kad, pasiekę vyresnį amžių ir pasiekę paauglystę, jie išgyvens tam tikrus patyrimus arba įžvalgas, kurios jiems parodys, į kokią aplinką jie iš tiesų siekia patekti, ir to gali būti gana, kad nuspręstų, jog iš tiesų norėtų rinktis kitą profesiją.

Tačiau yra svarbu, kad jūs, būdami tėvais, o ypač dvasingais tėvais, nesinaudotumėte savo dvasiniais įsitikinimais, siekdami kažką primesti arba, turėčiau sakyti, nesinaudotumėte savo dvasiniais patyrimais, žiniomis ir supratimu, siekdami kažkaip suvaržyti savo vaikus. Nes jie nebūtinai yra jūsų sąmonės lygmenyje, jie nebūtinai turi tokią pačią viziją į gyvenimą, kokią turite jūs, ir jiems turi būti leidžiama patirti tai, ką jiems reikia patirti. Kartais, žinoma, jums yra sunku, būnant tėvais, žiūrėti, kaip vaikai gauna tuos skaudžius smūgius, tačiau štai čia jums reikia nepamiršti laisvos valios ir leisti vaikams patirti patyrimus, kurie reikalingi jų augimui.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels