Neplanuotas nėštumas

Klausimas: askrealjesus.com svetainėje Jėzus duota išsamius mokymus apie abortą, atkreipdamas dėmesį, kaip kiekvienas potencialus gyvenimas yra galimybė augti, subalansuoti karmą ir išpildyti savo dangiškąjį planą. Kada šis potencialas yra įgyvendinamas? Tai yra, pradėjimo metu, kai pradeda plakti širdis, smegenys ima skleisti bangas, ar kažkuriuo kitu momentu? O gal yra kažkoks dvasinis momentas, pavyzdžiui, kai gyvybės srautas įeina į kūną? Jeigu tai neįvyksta pradėjimo momentu, ar yra kažkoks laiko periodas, per kurį moteris galėtų pasidaryti abortą, nesutrukdydama nėštumo dvasiniam potencialui?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Iš tiesų nėra prasmės klausti, kada tai įvyksta fiziniame nėštumo procese, kadangi nėštumas neprasideda nuo pradėjimo momento. Žinoma, fizinis nėštumas iš tiesų prasideda nuo pradėjimo momento. Tačiau sielos atėjimo į įsikūnijimą procesas neprasideda pradėjimo momentu. Jis prasideda daug anksčiau. Jis prasideda dar netgi tada, kai moteris kuriasi savo dangiškąjį planą. Nėra tokio periodo, kai galėtumėte sakyti: „Moteris gali pasidaryti abortą ir nesutrukdyti ateinančiam gyvybės srautui.“ Tiesiog nėra realistiška tai sakyti.

Tad dalykas, kurį moterims reikia padaryti, yra individualiai susiderinti su savo dangiškuoju planu ir pamatyti, ar jos vis dar galėtų išpildyti savo dangiškąjį planą, susilaukdamos vaiko ir atiduodamos jį įvaikinimui. Ar ką jūs tiksliai būtumėte pasirinkę. Žvelgiant iš dvasinės, karminės perspektyvos, atsitiktiniai nėštumai iš tiesų neegzistuoja. Tačiau taip yra dabartinėje situacijoje – dabartiniame kolektyvinės sąmonės lygmenyje.

Kaip anksčiau sakėme, ateis toks momentas aukso amžiuje, kai netikėtas arba neplanuotas nėštumas taps beveik neįmanomas, tokių nėštumų praktiškai neliks. Tai reiškia, kad bus moterų, kurios neturės vaikų, nors būtų galėjusios juos turėti šiandieninėje tankesnėje aplinkoje. Tačiau taip bus dėl to, ką jos pasirinko savo dangiškajame plane. Matote, kai moteris šiandien netikėtai pastoja, tai yra kažkas, ką jūs pasirinkote savo dangiškajame plane. Kitaip to nebūtų įvykę, išskyrus labai retus atvejus.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels