Dangus

Pagalba psichologinių problemų turintiems vaikams ir laisva valia

Klausimas: Šis žmogus klausia, ar galime padėti mažiems vaikams, kurie turi psichologinių problemų. Šis žmogus naudoja tam tikrą scenarijų, kuris veikia psichologinių problemų turintiems vaikams ir padeda jiems įveikti, tai yra beveik kaip regresija. Tai su jais atlieka terapeutas arba patys tėvai. Tad štai ką jis nori žinoti: ar tokio scenarijaus naudojimas nepažeidžia laisvos vaiko valios? O taip pat, ar čia gali veikti tam tikri padarai vaiko galvoje? Ar galime šiuo atveju prašyti Arkangelo Mykolo apsaugos?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Olandijoje.

Ne, tai nepažeidžia laisvos vaiko valios. Egzistuoja daug įvairių technologijų, daug įvairių terapijų, daug įvairių technikų, kurios gali padėti vaikams. Netgi gali padėti ir tiems vaikams, kurie neturi specifinių problemų ar negalių. Kaip ir visada, mes dirbame su daug įvairių žmonių, siekdami perduoti naujas idėjas. Mes, žinoma, tai darėme ištisus dešimtmečius, netgi šimtmečius ir tūkstantmečius, dirbdami su žmonėmis, kurie yra atviri gauti kažkokią idėją ir turi patirties tam tikroje srityje. Yra daug, daug dalykų, daug gerų technikų, kurias galima naudoti.

Žinoma, jeigu dirbate su vaikais, jums yra visiškai priimtina ir konstruktyvu prašyti jiems apsaugos, prašyti jų išlaisvinimo. Jeigu turite reikalų su padarais, Astrėja labai efektyviai gali nuo jų išlaisvinti. Čia, vėlgi, žinoma, galite klausti: „Bet ar tai nepažeis laisvos vaiko valios, jeigu vaikas nesupranta, ką aš darau?“ Ir bendra taisyklė čia būtų tokia: padarai, žinoma, negerbia laisvos valios ir jie sieks manipuliuoti laisva vaiko valia. Tad išlaisvindami vaiką nuo padarų, jūs iš tiesų išlaisvinate vaiko valią, kad jis galėtų savarankiškiau priiminėti savo sprendimus.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels