Dangus

Vaikai ir tėvų asmeninis laikas

Klausimas: Ar turėtume leisti savo vaikams mums trukdyti meditacijos metu?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Olandijoje 2017 metais:

Na, taip ir ne, mano mylimieji. Turite atskirti, kai vaikas pas jus ateina dėl svarios priežasties, ir kai vaikas ateina tiesiog norėdamas dėmesio. Jums dėl to reikia apsispręsti ne iš karto toje situacijoje, tačiau labiau ilgalaikėje perspektyvoje galite pasikalbėti su savo vaikais ir jiems paaiškinti, kad turite teisę paskirti šiek tiek laiko sau, ir kad tai yra jūsų laikas. Todėl jie jus turėtų trikdyti tik esant kažkokiai svarbiai priežasčiai. Tai būtų geriausias būdas.

Na ir dabar, mano mylimieji, žinoma nėra jokio juodai balto metodo, nes vaikai ir tėvai, ir jų tarpusavio santykiai yra labai individualūs. Galiu jus užtikrinti, kad būdavo akimirkų, kai mėgindavau medituoti, ir Jėzus ateidavo ir man sutrukdydavo, nes jam buvo iškilusi kažkokia problema, į kurią norėjo atkreipti mano dėmesį. Tai nenutikdavo labai dažnai, nes būdavau taip užsiėmusi, kad retai turėdavau laiko meditacijai.

Vaikams, ypač vyresniems, mėginčiau paaiškinti, kad, nors ir esate jų motina, taip pat esate individualus asmuo ir turite teisę turėti savo privatų, asmeninį laiką. Jums reikalingas šis laikas, ir tai yra jūsų laikas, ir jie turi tai gerbti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels