Vaikų domėjimasis dinozaurais

Klausimas: Kodėl šiandieniniai vaikai, tarp jų ir Dauno sindromu sergantys vaikai, labai domisi dinozaurais ir kitomis reptilijomis, naudodami juos savo žaidimuose vietoj lėlių? Kas už to slypi? Ir ar tėvai turėtų kažką dėl to daryti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Tėvai gali paskatinti savo vaikus domėtis kitais dalykais. Problema ta, kad šiuo metu tai reikštų, jog vaikų domėjimasis kitais dalykais nebūtų pačios aukščiausios prigimties, nes jie tuomet domėtųsi superdidvyriais ar animacinių filmukų herojais, ar kad ir kas tai būtų. Tad suprantu, jog tai yra sudėtinga situacija, ir geriausia, ką galėtumėte padaryti dėl savo vaikų, būtų paraginti juos domėtis kitais dalykais, kurie būtų konstruktyvesni. Tai priklauso nuo jūsų vietinės kultūros ir to, kas yra prieinama. Nėra tik vienos priežasties, kodėl kai kurie vaikai šiandien tuo domisi. Viena iš priežasčių yra ta, kad šiandieniniai vaikai apskritai yra smalsesni ir labiau domisi įvairiomis temomis nei ankstesnės vaikų kartos.

Taip pat yra daug šiandien ateinančių vaikų, kurie turi tam tikrą vidinį pajautimą, jog tam tikri pasireiškimai Žemėje nėra patys aukščiausi, jie nėra subalansuoti. Tad kol vaikas yra mažas ir turi ribotą supratimą savo išoriniame prote, jis gali žavėtis kažkokia tema, nes vaikas pasąmoningai nori suprasti daugiau apie šią temą. Tad yra tam tikrų šiandien ateinančių vaikų, kurie turi didesnį susidomėjimą istorija ir nori suprasti Žemės istoriją ir, pavyzdžiui, kodėl Žemėje buvo dinozaurai.

Tai iš tiesų yra tam tikro dvasinio išsivystymo lygmens išraiška, kuomet jie trokšta suprasti, kodėl viskas yra taip, kaip yra Žemėje. Kodėl yra tiek daug nesubalansuotų pasireiškimų, tarp jų ir daugelis gyvūnų rūšių, kurios yra bjaurios, nuodingos ir taip toliau. Žvelgiant iš pozityvios perspektyvos, galėtume sakyti, kad šie vaikai nori kuo daugiau sužinoti apie Žemę ir Žemės istoriją. Kai kurie vaikai taip pat turi ryšį su astraline plotme, tačiau daugelio vaikų varomoji jėga yra šis troškimas suprasti. Tad ką jūs galite padaryti? Galite skatinti savo vaikus kaip įmanoma daugiau suprasti apie gyvenimą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels