Dangus

Vaikų naktiniai siaubai ir košmarai

Klausimas: Šis klausimas būtų apie naktinius siaubus. Mano dviejų metų anūkė patiria naktinius siaubus ir staigią baimę bei nerimą miego metu, ir tuomet pabunda. Ji pabunda anksti savo miego cikle rėkdama, plačiai išplėstomis ir siaubo pilnomis akimis. Jos kvėpavimas būna labai dažnas ir ji nereaguoja į mano mėginimus ją pažadinti, nors jos akys tebėra plačiai atvertos. Ir atrodo, kad neatpažįsta aplinkui ją esančių žmonių. Tai trunka nuo 10 iki 20 minučių. Ar galėčiau jai kaip nors padėti? Ar šiuos simptomus sukelia ankstesnių gyvenimų prisiminimai? Norėčiau sužinoti, kokios čia yra priežastys ir kaip galėčiau jai padėti.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Korėjoje.

Galite naudotis dvasiniais įrankiais, kuriuos mes jums perdavėme ir kviesti apsaugą savo vaikui. Galite prašyti Astrėjos, kad ji išlaisvintų vaiką nuo bet kokių saitų su astraline plotme. Daugeliu atvejų tai sukelia didelė ankstesniuose gyvenimuose patirta trauma, kurią siela atsineša į šį gyvenimą. O tai reiškia, kad vaiko siela yra atvira astralinei plotmei, kadangi šios didelės jos patirtos traumos ir žaizdos iš ankstesnių gyvenimų sukūrė skyles vaiko auroje.

Žvelgiant iš labiau ilgalaikės perspektyvos, sprendimas, žinoma, būtų stengtis padėti išsigydyti vaikui savo psichologiją ir įveikti traumą. Tačiau daugeliu atvejų taip pat pamatysite, kad metams bėgant tai pasitrauks. Ir paprastai nėra lengva padėti vaikui išsigydyti tokią psichologinę traumą vaikystėje, tai tampa įmanoma tik vaikui suaugus ir pradėjus sąmoningiau tai suvokti. Tačiau jūs iš tiesų galite, vaikui augant, mėginti su juo apie tai kalbėtis.

Tiesą sakant, galite pradėti jau dabar, paprašydami vaiko papasakoti, ar jis ką nors prisimena, ir tuomet galite remdamiesi jo pasakojimu mėginti suteikti vaikui vedimą. Tačiau svarbiausias žingsnis, kurį galite padaryti, yra išsakyti su tuo susijusius prašymus. Tai nebūtinai iki galo panaikins problemą, nes tai priklausys nuo vaiko traumos sunkumo. Kadangi, kaip sakiau, yra tokių traumų, kurios gali būti išgydytos tik sąmoningai, vaikui pamačius kažką savo psichologijoje. Tačiau tai jau yra bent kažkas, ką galite padaryti, ir daugeliu atvejų jam tai padės.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels