Nėra jokio potencialo reformuoti Rusijos ortodoksų bažnyčią

Klausimas: Ar egzistuoja kažkokia galimybė reformuoti Rusijos ortodoksų bažnyčią, o gal tai yra atgyvenusi, jokios ateities neturinti religinė organizacija?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Iš tiesų nėra jokios galimybės, kad galėčiau reformuoti Rusijos ortodoksų bažnyčią. Galimybė tam įvykti yra tokia pat menka, kaip ir galimybė man reformuoti katalikų bažnyčią ar bet kurią kitą iš didžiųjų krikščioniškų bažnyčių. Sakyti, kad religinė organizacija yra atgyvenusi, yra sudėtingesnis klausimas, kadangi religinės organizacijos gyvybę palaiko šia organizacija sekantys žmonės, kurie duoda savo šviesą organizacijai, ir kadangi egzistuoja laisva valia, jiems turi būti leidžiama tai daryti.

Tai kodėl jie tai daro? Na, todėl, kad jiems reikia įgyti tam tikros patirties. Vėlgi, mes susiduriame su šiuo klausimu – arba su situacija, kad negalime pasiekti šių žmonių iš pakylėtojo lygmens, ir todėl turime jiems leisti išgyventi savo sąmonę. Tad tuo remiantis, nesakyčiau, kad organizacija yra atgyvenusi, kadangi žmonėms vis dar jos reikia, tačiau, jeigu žvelgtume iš dvasinės perspektyvos, tuomet taip, ji iš tiesų yra atgyvenusi.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels