Bendraminčių susitikimas

Molėtų rajone (kaimo sodyboje) liepos 20 dieną, šeštadienį, vyks bendraminčių susitikimas. Susitikimo pradžia 11:00. Stalas suneštinis. Susitikimo tikslas yra pabendrauti, padiskutuoti apie mokymus. Kaip ir visada, sukalbėsime invokaciją, paskaitysime kokį nors mokymą ir tuomet galėsime dalintis. Vakare, 17:00, visi kviečiami į pirtį paleisti savo savastis. Jeigu kas norėtų praleisti savaitgalį gamtoje, yra galimybė susitarti dėl nakvynės namelyje arba pasistatyti palapinę.

Susitikimo adresas:

Vitiškių 1A
Giedraičių seniūnija
Molėtų rajonas
Žemėlapis maps.lt

Žemėlapis google maps

Norintys dalyvauti susitikime parašykite el. paštu tauriusgl@gmail.com arba praneškite telefonu: 864530955.

Dėl transporto galima pasiderinti facebook grupėje, o taip pat tiesiog galite parašyti man, kad jums reikalingas transportas, ir tuomet galbūt galėsime kažką suderinti.

P.S. Susitikime sukalbėsime WINV33 transcenduokite Brolių Kaltintoją, tad pasiruoškite ją, išsisaugokite telefone, skaityklėje, planšetėje arba atsispausdinkite popierinį variantą.

P.S.S. Susitikime taip pat bus galima įsigyti natūralių maisto produktų iš kaimo: kanapių sėklų, kanapių aliejaus, arbatų (kanapių žiedų, Ivan čai). Tuos, kurie norėtų šių produktų, prašome apie tai pranešti iš anksto.