Kaip avatarai paliko savo mokytoją?

Klausimas: Mano klausimas yra apie avatarus. Mokymuose, ypač Viešpaties Maitrėjos ir Rojaus Sodo mokymuose, yra kalbama apie atsiskyrimo nuo pirminio mokytojo momentą, nes būtent tuomet šie gyvybės srautai įžengė į dualizmą. Kaip į Žemę atvykę avatarai paliko savo mokytoją? Yra mokymų ir invokacijų, kurie mėgina mums padėti intuityviai atrasti pirminę mus nuo mokytojo atsiskirti paskatinusią motyvaciją. Tačiau nėra aišku, ar daugelis avatarų buvo Rojaus Sode, kai tai pirmą kartą nutiko, o gal tai simbolizuoja tam tikrą šydą, kurį jie prisiėmė, kai pirmą kartą nusileido į įsikūnijimą Žemėn? Nelabai gerai suprantu šį mokymą, ir jeigu tai jau buvo kažkur paaiškinta, aš apie tai nežinau, ir būčiau laimingas, jeigu galėtumėte nurodyti, kurioje knygoje ar mokyme apie tai yra rašoma.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Viešpaties Maitrėjos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, mano knygoje, Visrakčiai į Dvasinę Laisvę, yra labai išsamiai papasakojama apie tai, kas įvyko Rojaus Sode, kuris tradiciškai, pakylėtųjų mokytojų mokymuose, yra laikomas Maitrėjos Misterijų Mokykla. Na ir dabar, žinoma, šis vaizdinys turės tam tikrus ribotumus, jeigu mėginsite interpretuoti jį pažodžiui. Pavyzdžiui, Summit Lighthouse buvo pasakyta, kad Rojaus Sodas buvo Maitrėjos Misterijų Mokykla, ir taip pat buvo pasakyta, kad būtent ji buvo pirmojo gyvybės srautų nusileidimo į įsikūnijimą Žemėn vieta, kitaip tariant, tai buvo Žemės pati pradžia.

Tačiau Summit Lighthouse taip pat buvo pasakyta, kad atėjo toks momentas, kai Žemė atsidūrė žemyn traukiančiame sūkuryje, ir Sanat Kumara nusileido su 144 000 gyvybės srautų iš Veneros, ir pirmasis į juos sureagavo Gautama Buda, o tuomet aš, Maitrėja, buvau antrasis į juos sureagavęs asmuo. Gautama pakilo pirmas, o aš pakilau vėliau. Jeigu žvelgtumėte į tai linijišku protu ir norėtumėte išdėstyti tai linijiškoje laiko skalėje, atrodytų, jog negalėjo būti, kad būčiau buvęs mokytoju Rojaus Sode pirmųjų gyvybės srautų nusileidimo į Žemę metu, o tuomet vėliau būčiau pakilęs kaip Viešpats Maitrėja. Ir tai, žinoma, yra pakankamai teisinga. Tiesiog turite suprasti, kad egzistuoja tam tikra tarnystė – Maitrėjos Tarnystė, ir šioje tarnystėje nebūtinai tarnavo ta pati būtybė per visą Žemės istoriją. Iš tiesų yra daugiau nei viena pakylėtoji būtybė, turinti Maitrėjos vardą.

Šios knygos, Visrakčiai į Dvasinę Laisvę, pagrindinis tikslas yra pasiekti tuos pirminius gyvybės srautus, kurie nusileido į Žemę ir tuomet nupuolė į dualizmą, ir jie tai padarė palikdami mokytoją, nes pradėjo galvoti, savo išoriniu protu, galintys apibrėžti arba išsiaiškinti, kas yra tiesa ir klaida, ir todėl galintys pažinti gėrį ir blogį – „tapdami panašiais į dievus, pažįstančiais gėrį ir blogį“. Tuo nenoriu pasakyti, kad avatarai negali gauti naudos iš šios knygos, kadangi ir avatarai perėjo panašų procesą. Tai galėjo įvykti natūralioje planetoje, ir tai galėjo būti ta priežastis, dėl kurios avatarai nusileido į tokią planetą kaip Žemė. Tai taip pat galėjo įvykti po to, kai atėjote į Žemę ir susidūrėte su puolusiomis būtybėmis.

Turite suprasti, kad į Žemę nusileidžiantis avataras yra tam ruošiamas. Kitaip tariant, jūs neateinate iš natūralios planetos ir nenusileidžiate tiesiogiai į fizinį įsikūnijimą. Nusileidžiate į eterinį lygmenį, kuriame įžengiate į misterijų mokyklos ekvivalentą, ir jūs tenai esate ruošiami nusileidimui į įsikūnijimą fiziniame lygmenyje.

Tačiau klausimas yra toks, kaip jūs reaguojate į mokytoją. Jeigu turėjote labai, labai stiprų troškimą ateiti į Žemę ir atnešti specifinius patobulinimus bei pašalinti tam tikras problemas iš Žemės, arba apnuoginti tam tikras problemas, tuomet galite būti taip karštai užsidegę šitai daryti, kad beveik neklausote, ką jums sako mokytojas. Ir todėl misterijų mokyklą paliekate per anksti, manydami, jog jau esate pasirengę eiti į įsikūnijimą. Ir tai taip pat yra mokytojo palikimas, ne tiksliai toks, kaip pirminių gyventojų, bet pakankamai panašus, kad galėtumėte gauti naudos iš šių mokymų kontempliavimo.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels