Vengrijos indėlis į aukso amžių

Klausimas: Kuo Vengrijos šalis galėtų prisidėti prie Sen Žermeno Aukso Amžiaus įkūnijimo?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Na, suprantu, kodėl yra užduodami tokie klausimai. Ir per laiką gavome ir daugiau tokių panašių klausimų apie kitas šalis. Suprantu, kodėl yra užduodamas šis klausimas, tačiau mes mėginome jums paaiškinti, kad iš tiesų nėra logiška klausti, kokį indėlį galėtų padaryti viena konkreti šalis. Nes indėlis į aukso amžių pagrinde bus atnešamas per gautas idėjas. O idėjos, daugumoje atvejų, yra gaunamos per vieną individą.

Ir iš tiesų nėra taip, kad viena konkreti šalis turėtų kūrybiškų individų patentą. Žinoma, kai kurios šalys gali suteikti daugiau galimybių reikštis individualiam kūrybiškumui. Ir todėl jos gali pritraukti kūrybiškesnius žmones. Tačiau kūrybiškus žmones galite rasti visur.

Ir kad ir kokia tai būtų šalis, ar tai būtų Vengrija, ar kuri kita šalis, jeigu norite įnešti savo indėlį į aukso amžių, tuomet leiskite ir skatinkite individualų kūrybiškumą. O tuomet, žinoma, kai idėjos jau bus atneštos, beliks šias idėjas įgyvendinti. Tačiau turite čia būti atsargūs. Nes egzistuoja tendencija, kad kai kurios šalys nori būti ypatingomis. Jos gali sakyti: „Na, ši idėja gali būti gera, tačiau ją atnešęs žmogus nebuvo iš mūsų šalies, tai kodėl turėtume ją įgyvendinti? Mes tai darysime savaip.“

Tad visos šalys gali siekti didesnio neutralumo, kuomet imtų sakyti: „Esmė čia iš tiesų nėra tai, ar ši idėja buvo atnešta mūsų šalyje ar kažkur kitur. Tikrasis klausimas yra toks, ar ši idėja yra vertinga? Kokios bus pasekmės, įgyvendinus šią idėją, ir kas geriausia būtų mūsų šaliai, mūsų žmonėms?“ Ir tuomet galite įgyvendinti idėjas, kurios pastūmės jūsų visuomenę į priekį.

Tai nereiškia, kad visoms šalims reikia įgyvendinti tas pačias idėjas. Pavyzdžiui, egzistuoja platus švietimo metodų spektras, ir visi šie metodai gali turėti tam tikrą vertę. Nesakau, kad aukso amžiuje bus vienas švietimo metodas, kuris turės būti paskleistas po visas šalis. Vis dar gali egzistuoti individualūs skirtumai. Tačiau nebus daugiau kaip 100 švietimo metodų, jų bus keli. O tai reiškia, kad daugeliui šalių reikės įgyvendinti tą švietimo metodą, kuris jiems bus veiksmingiausias, net jeigu šis metodas nebūtų perduotas jų šalyje.

Tai iš tiesų yra atvirumas naujoms idėjoms ir pasiryžimas įgyvendinti idėjas, remiantis neutraliu įvertinimu, ne iš kur atėjo šios idėjos, o kas yra geriausia mūsų žmonėms, mūsų šaliai. Kas mums padės pasistūmėti į priekį. Ir būtent to turėtų būti siekiama, kad aukso amžius galėtų būti įkūnytas individualiose šalyse. Ir būtent tos šalys, kurios priims šį požiūrį, kaip kai kurios šalys jau dideliu laipsniu tai padarė, taps aukso amžiaus pionierėmis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels