Kaip atrasti subalansuotą požiūrį į pinigus

Klausimas: Jaučiu, kad daugiau nebenoriu didžiąją savo laiko ir dėmesio dalį skirti pragyvenimui užsidirbti, noriu pasišvęsti buvimui atviromis durimis savo AŠ ESU Esačiai. Tačiau nematau jokių galimybių, kaip galėčiau pragyventi tai išreikšdamas, ir mano šalyje yra pakankamai sunku užsidirbti pinigų. Reikia dėti dideles pastangas, norint uždirbti bent šiek tiek pinigų. Kiek yra realistiška materializuoti gausingą gyvenimą dabartinėje planetos situacijoje, kai nesikoncentruojame į pinigų uždirbimą ir galime dirbti dėl savęs ir visos gyvybės kėlimo aukštyn, nustodami rūpintis, kaip užsidirbsime pinigų?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, galite pradėti nuo mano pasakymo, kad negalite tarnauti dviem šeimininkams, negalite tarnauti Dievui ir mamonai. Tačiau, žinoma, šis pasakymas turi daug gilesnių prasmių, ir jo esmė nėra vien jūsų požiūris į pinigus. Tačiau galite pradėti mąstyti apie savo požiūrį į pinigus ir apie požiūrį į pinigus, su kuriuo užaugote. Daugelyje šalių žmonės buvo auginami su šiuo požiūriu, kad, jeigu gimėte skurdžioje šeimoje, tuomet visą savo likusį gyvenimą tegalėsite būti skurdžiais. Tai, tam tikra prasme, yra tarnavimas mamonai, o ne Dievui, nes jūs leidžiate pinigams, o tiksliau, pinigų stygiui, jus apibrėžti.

Tačiau priešingas polius yra visą savo laiką ir dėmesį skirti pinigų uždirbimui, galvojant, kad, kai jau uždirbsite pakankamai pinigų, galėsite atsipalaiduoti, galėsite nebedirbti ir būti dvasingi. Yra daug žmonių visose šalyse, tačiau, žinoma, jų yra daugiau turtingesnėse šalyse, kurie visą savo energiją skiria kuo didesniam pinigų kiekiui uždirbti, ir tai, žinoma, juos atitraukia nuo dvasinių tikslų.

Tačiau taip pat yra daug žmonių, kurie yra vargšai, ir kurie mano negalintys užsidirbti pinigų, jie jaučia privalantys sunkiai dirbti, kad patenkintų bazinius poreikius, ir jie taip pat tarnauja mamonai. Tai tiesiog yra priešingas nesubalansuotas požiūris į pinigus.

Ir galite su tuo dirbti, atskleisti tas savastis ir jas įveikti, ir tuomet gali būti, kad jums atsivers naujos galimybės. Įgysite labiau subalansuotą požiūrį, kuomet galėsite užsidirbti pakankamai pinigų, kad galėtumėte pasirūpinti savo fiziniais poreikiais, ir jums liks laiko, energijos ir dėmesio, kuriuos galėsite skirti savo dvasiniams poreikiams. Tačiau tam turite pasiryžti pažvelgti į visas tas atskirąsias savastis, kurias susikūrėte, dažnai daugelyje ankstesnių gyvenimų, bet taip pat ir šiame gyvenime, reaguodami į aplinką, kurioje užaugote, ir į toje aplinkoje egzistuojantį požiūrį į pinigus.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels