Globalaus žmogiškumo standarto sukūrimas

Klausimas: Vladimiras Putinas vadovauja gerai organizuotai ir gerai aprūpintai individų grupei, kuri turi įvairaus statuso asmenų ir gausybę išteklių. Ši grupė, kuri toliau bus vadinama grupe, prieš daug metų atėjo į valdžią Rusijos Federacijoje apgaulės ir daugybės smurtinių aktų būdų. Yra plačiai tikima, kad ši grupė naudojasi savo autoritetu, dažnai laikydama šalies piliečius įkaitais, daugeliui žmonių galimai net nesuvokiant visos situacijos. To pasekoje vyksta debatai apie šios grupės kaip Rusijos Federacijos valdančiojo organo legitimumą, kadangi rinkimų teisėtumas dažnai yra laikomas grynai formalumo reikalu. Yra būtina teisiškai atskirti šią grupę nuo Rusijos Federacijos ir jos žmonių, kad galėtume sumažinti jos įtaką. [Kimas: Aš čia praleisiu dalį klausimo. Toliau čia yra kalbama apie tai, kad kai paprasti piliečiai padaro tokius veiksmus, kokius padarė ši grupė, jie yra patraukiami įstatymo atsakomybėn, tačiau ši grupė visada sugebėjo nuo to išsisukti.] Manau, kad tarptautinei bendruomenei yra kritiškai svarbu sukurti globalinį organą, turintį įgaliojimus išvystyti naujus apsaugos mechanizmus žmogaus teisėms ir tarptautiniam procedūriniam kodui. Tai neturėtų priklausyti nuo valstybių vadovų pritarimo. Šios normos turėtų būti sukurtos ir koordinuojamos individų, kurie turi kompetenciją tokiuose reikaluose ir turi aukštą sąmonės lygį. Šios normos turėtų galioti visiems individams be jokių išimčių. Be to, yra labai svarbu sukurti instituciją, turinčią gebėjimą suimti ir patraukti atsakomybėn tarptautinius nusikaltėlius, net ir Putino grupės masto bet kurioje teritorijoje, net jeigu ši grupė nesutiktų su naujomis tarptautinėmis normomis. Ar galėtumėte pateikti savo šių idėjų vertinimą, kad suprastume, ar verta jas skleisti tarptautinei bendruomenei teisėtomis priemonėmis, o gal egzistuoja kažkokie paslėpti pavojai, kurie galėtų būti naudingi puolusioms būtybėms. Ar įmanoma eliminuoti bet kokias silpnąsias vietas šiose idėjose, ir jeigu taip, tai kaip?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. konferencijoje Kazachstane.

Iškeli labai svarbų klausimą, kuris taps vis svarbesnis, mums pereinant į aukso amžių. Žiūrite į šiandieninį pasaulį ir žiūrite į tuos daugybę konfliktų, kurie vyksta pasaulyje. Ukraina yra tik vienas iš jų. Pažvelkite į Nagorno-Karabachą. Pažvelkite į kai kurias šalis Afrikoje, Centrinėje Amerikoje, ir į daug kitų panašių problemų.

Žinoma, galite sakyti, kad egzistuoja poreikis sukurti tarptautinį standartą, paremtą žmogiškumu, kaip yra priimtina elgtis su kitais žmonėmis ar su savo populiacija. Koks yra priimtinas žmogiškumo standartas, ir tuomet galite sukurti tam tikras pasaulines policijos pajėgas, kurios galėtų prižiūrėti, kaip yra laikomasi šio standarto. Ir tiek tam tikro standarto sukūrimas, tiek pasaulinių pajėgų, kurios prižiūrėtų šį standartą, sukūrimas, yra pagrįstas rūpestis, pagrįstas klausimas, kuris jau net ir dabar gali būti pradedamas kelti. Nėra realistiška, kad tai šiuo metu galėtų būti sukurta, tačiau tikrai nėra per anksti kelti šį klausimą.

Ir daugelis žmonių, žinoma, jau mąsto šia linkme. Na ir dabar, turėtumėte suvokti, kad susiduriate su tam tikromis labai didelėmis kliūtimis, ir būtent dėl to sakau, kad tai nėra realistiška, kol pasaulis toliau nepažengs į aukso amžių ir aukso amžiaus mąstymą. Nes jeigu pamąstysite apie tai realistiškai, jūs jau turite tarptautinę organizaciją, kuri gali pasmerkti kažką kaip karo nusikaltėlį ir išduoti šio asmens suėmimo orderį. Ir yra daug šalių pasaulyje, kuriose, jeigu šis asmuo nukeliautų į tas šalis, jis iš karto būtų suimtas; jis būtų teisiamas tarptautiniame Hagos teisme. Tačiau jūs neturite organizacijos, institucijos, kuri galėtų tai įgyvendinti bet kurioje šalyje, kitaip tariant, nėra tokių tarptautinių pajėgų, kurios galėtų ateiti į Rusiją ir suimti Putiną, kad ir kas benutiktų. Ir net jeigu kariuomenė tam priešintųsi, jie vis tiek galėtų įvykdyti savo užduotį. Tačiau jūs, žinoma, galite matyti, kad iškiltų nemenkos kliūtis, norint kad tai įvyktų, ir daugelis šalių tam priešintųsi. Labai mažai šalių iš tiesų būtų tam pasiruošusius, nors kai kurios mažesnės šalys, kurios neturi didelių ambicijų, būtų pasiruošusios palaikyti panašią iniciatyvą.

Tačiau klausimas yra, kaip jūs iš tiesų galėtumėte suteikti tokiai vykdančiajai organizacijai galią įvykdyti tai bet kurioje šalyje. Paimkime, pavyzdžiui, Jungtines Valstijas, kurios didžiuojasi būdamos demokratine šalimi, pasišventusia žmogaus teisėms ir žmogiškumui. Bet dabar įsivaizduokite, kad pagal tarptautinį standartą tai, ką Donaldas Trampas padarė, kvestionuodamas 2020 metų rinkimus ir ragindamas žmones nuversti vyriausybę, iš esmės buvo perversmas, kurį jie mėgino įvykdyti, ir jis pažeidė tarptautinį standartą. Ir todėl ši organizacija dabar turėtų vykti į Jungtines Valstijas ir suimti Donaldą Trampą, kad šis negalėtų dar kartą kandidatuoti į prezidentus.

Galite matyti, kad Amerikoje yra daug žmonių, kurie labai aršiai tam priešintųsi, ne tiktai tie, kurie palaiko Trampą, bet ir daugelis kitų amerikiečių priešintųsi, kad kokia nors tarptautinė organizacija galėtų turėti tokią galią Jungtinėse Valstijose. Tad matote, problema čia nėra vien diktatoriškos šalys, kurios tam priešintųsi, nes tam priešintųsi ir tam tikros demokratinės šalys. Turi įvykti daug pokyčių, kad tai galėtų tapti realistiška, tačiau iš tiesų yra vertinga dėl šito dirbti.

Na ir dabar, yra akivaizdu, kad egzistuoja pavojai tai daryti, ir apie tai turi būti kalbama, ir būtent dėl to, vėlgi, sakau, kad nėra realistiška tai šiuo metu padaryti, kadangi puolusios būtybės labai ilgą laiką dirbo dėl ganėtinai panašaus tikslo, siekdamos sukurti ne tik vieną pasaulinę vyriausybę, bet taip pat ir vieną pasaulinę karinę jėgą, kuri būtų stipresnė už bet kurias nacionalines pajėgas, ir todėl galėtų ateiti į bet kurią šalį ir primesti šios puolusių būtybių grupės valią, kurios nori kontroliuoti planetą. Esminė problema čia būtų, kaip būtų galima sukurti tokią organizaciją, kad ji nepatektų puolusių būtybių kontrolėn. Ir, žinoma, kadangi egzistuoja toks menkas suvokimas apie puolusias būtybes, šį klausimą yra labai sunku išspręsti. Vėlgi, yra vertinga apie tai diskutuoti, yra vertinga į tai žiūrėti.

Ar egzistuoja būdai užkirsti kelią pavojams? Taip, tačiau tiktai keliant sąmoningumą, o šiam sąmoningumui pakelti reikės laiko. Mes čia kalbame apie dešimtmečius, kurie turės praeiti, kad tai galėtų tapti realistiška. Tačiau labiau trumpalaikėje perspektyvoje jūs, žinoma, galėtumėte sukurti tarptautines karines pajėgas, kurios galėtų įsikišti ir padaryti tai, ką, tam tikra prasme, buvo skirta daryti Jungtinėms Tautoms, tačiau jos iš tiesų turėtų galią padaryti tai, ko Jungtinės Tautos nesugeba padaryti. Kitaip tariant, tai galėtų būti įvairių šalių sukurtos pajėgos, kurios, jeigu šalis būtų užpulta kitos šalies, kaip tai įvyko su Ukraina, ši šalis galėtų kreiptis pagalbos į šias tarptautines pajėgas, kad jos galėtų ateiti ir padėtų jiems apginti savo šalį. Kitaip tariant, šios pajėgos nebūtų įgaliotos imtis agresyvių veiksmų prieš bet kokią šalį, jų paskirtis tebūtų padėti apginti šalį, kuri susiduria su kitos šalies agresija.

Tai, žinoma, yra labai sudėtingos problemos, tačiau yra akivaizdu, kad pasaulis nepereis į aukso amžių, kol žmonės nesiryš pradėti spręsti šių sudėtingų problemų. Kitaip tariant, egzistavo tendencija, ypač ankstesniais dešimtmečiais, kad pakylėtųjų mokytojų mokiniai manė, jog aš, būdamas aukso amžiaus hierarchu, turiu paruoštus atsakymus bet kuriai problemai, ir jei tik žmonės manęs paklausytų, galėtume išspręsti visas problemas. Tačiau, kaip mes mėginome vėl ir vėl paaiškinti, pagrindinis mūsų rūpestis nėra materializuoti tam tikras fizines sąlygas; pagrindinis mūsų rūpestis yra pakelti sąmonę, ir jeigu aš būčiau diktatorius ir galėčiau visiems pasakyti, kaip jie turėtų elgtis Žemėje, tai neatneštų aukso amžiaus. Aukso amžius ateis tik tuomet, kai žmonės ryšis galynėtis su sudėtingomis problemomis, kels savo sąmonę, susiderins su manimi arba kitais pakylėtaisiais mokytojais, ir gaus aukštesnį suvokimą iš savo vidaus, o ne kažką, kas jiems būtų primesta iš išorės. Jie pasieks tą vidinį išrišimą.

Kitaip tariant, manęs nedomina, kad žmonės man paklustų. Mane domina, kad jie keltų savo suvokimą, idant iš vidaus patys pamatytų, kaip elgtis būtų geriausia, kokia yra geriausia kryptis, link kurios pasaulis turėtų judėti. Mane domina žmonių sąmonės kėlimas, ir aš nenoriu būti diktatoriumi, įsakinėjančiu žmonėms, kaip jie viską turėtų daryti, ir tuomet, kai jie visa tai padarys, išauš aukso amžius, kuris truks tūkstantį metų. Tai taip pat nėra realistiškas scenarijus.

Taip, iš tiesų yra vertinga, iš tiesų yra labai svarbu pamąstyti, ką tarptautinė bendruomenė galėtų padaryti šiose situacijose, kuriose viena šalis arba viena grupė žmonių šalyje, pavyzdžiui, karo vadai, sugeba destabilizuoti visą šalį ir įvykdyti genocidą, kaip tai matėte Afrikoje. Kaip tarptautinė bendruomenė galėtų sustabdyti tokius dalykus ir kaip ji galėtų sustabdyti netgi dar didesnio masto dalykus, kai šalis įvykdo tai, ką tegalima laikyti agresija prieš kitą šalį ar netgi prieš kitą žmonių grupę, pavyzdžiui, etninę grupę savo pačios šalyje? Ką tarptautinė bendruomenė galėtų padaryti, užuot tiesiog žiūrėjusi į šią situaciją, o tuomet, kai žudymai baigiasi, pasiūlydama humanitarinę pagalbą?

Žinau, kad tai yra labai sudėtinga problema, tačiau galiausiai reikės, bus būtina, kad žmonės pradėtų klausti: „Kodėl mes turime šitokius žmones planetoje, kurie yra pasiruošę vykdyti šiuos nežmogiškus veiksmus? Kodėl egzistuoja ši nedidelė narcisistinių lyderių grupelė, kurie yra pasiruošę nepaisyti žmogiškumo, net ir savo pačių žmonių kančių? Kaip tai yra įmanoma? Kodėl šitai vyksta?“ Tai nereiškia, kad jiems reikia žinoti apie puolusias būtybes, nes daug ką galima pasiekti tiesiog ištiriant tokių lyderių, kuriuos matėte istorijoje, psichologiją ir nustatant, kad egzistuoja tam tikra šių lyderių klasė, kurie nori valdžios, jie nori naikinti, jie neturi jokios pagarbos žmogaus gyvybei ir žmonių kančioms, ir tai yra tarptautinės bendruomenės atsakomybė kažką daryti, kad juos sustabdytų arba neleistų jiems ateiti į valdžią.

Ir tai, iš esmės, yra šio klausimo šerdis: Kaip pasaulis pasielgs su šiais keliais žmonėmis, kurie yra pasiruošę daryti bet ką, kad ir kokias pasekmes tai atneštų kitiems? Kadangi civilizuotas pasaulis negali leisti, kad tai tęstųsi. Tai iš tiesų yra esminis klausimas, kuris turi būti iškeltas, ryšium su šia tema.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels