Izraelis ir kitas šalis kaltinantis mąstymas

Klausimas: Regis, kad Izraelio valstybė, ir dalis šiandieninės pasaulinės žydų diasporos, savo įvairiems subtiliems, bet nuožmiems išpuoliams, išsikėlė specifinį tikslą – Lenkiją, kuri ištisus šimtmečius, kaip tą pripažįsta ir patys žydai, buvo jų rojus, kai tuo tarpu visur kitur Europoje jie buvo persekiojami ir brutaliai tremiami iš daugelio šalių. Ar galėtų mokytojai pakomentuoti šį fenomeną?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Estijoje 2019 metais.

Būdamas mokytoju, atsakingu už aukso amžių Žemėje ir taip pat atstovaudamas septintąjį laisvės spindulį, pakomentuosiu apie tai iš perspektyvos, kas žmones išlaisvina ir kas juos supančioja, kas juos laiko pririštus prie būsenos, kuri jiems kelia kančias arba verčia juos nebūti laisvais. Realybė čia yra tokia, kad galite pažvelgti į bet kurią žmonių grupę, pažvelgti į jų dabartinį elgesį ir paklausti: „Ar toks jų elgesys padeda jiems tapti labiau laisvais ar mažiau laisvais?“ Ir akivaizdu, kad Izraelio valstybė ir žydų vadai yra įstrigę žemyn traukiančiame sūkuryje, kuris juos daro vis mažiau ir mažiau laisvais. Ir tai gali matyti kiekvienas neutraliai į tai pažvelgęs. Ir, žinoma, nėra konstruktyvu žydų lyderiams pradėti kaltinti kitas šalis, ar tai būtų Lenkija ar kitos šalys, nes jums reikia prisiimti atsakomybę už save ir savo proto būseną. O kai pradedate kaltinti kitus, na, jūs to nedarote. Jūs neprisiimate atsakomybės už savo protą būseną, ir tai jus padarys mažiau laisvais. Negalite tapti laisvesni kaltindami kitus.

Žydų žmonėse egzistuoja akivaizdus mąstymas, kurį jie, atvirai kalbant, turi nuo Senojo Testamento laikų. Ir tai yra tendencija laikyti save atskirtais nuo kitų žmonių. Taip pat, žinoma, egzistuoja visa ši idėja, kad jie yra Dievo išrinktieji žmonės, kas tuomet reikštų, kad Dievas vienus žmones mėgsta labiau už kitus. Dievas tariamai sukūrė visus žmones, nes Dievas sukūrė viską. Tačiau, regis, kad šis visus žmones sukūręs Dievas vienus žmones mėgsta labiau už kitus. Na, tai nėra tas Dievas, kurį aš pažįstu iš pakylėtosios karalijos, tad tai privalo būti žemesnis dievas. Tokia yra vienintelė logiška išvada.

Matote, kad žydai turi šį požiūrį, kuriame nori atsiskirti nuo kitų. Na, ir ką jie tuomet pasąmoningai siunčia į kosminį veidrodį? „Mes norime jausti, kad esame kitokie nei kiti žmonės.“ Ir taip pat matote žydų žmonėse šią ilgą istoriją, kuomet jie jautėsi persekiojami kitų žmonių, jie buvo pavergti kitų šalių ir įkalinti ir taip toliau. Žydų žmonės pasąmonės lygmenyse iš tiesų siunčia į kosminį veidrodį: „Mes norime būti persekiojami. Mes norime, kad žmonės su mumis elgtųsi taip, tarsi mes būtume kitokie, nes tai patvirtina mūsų tikėjimą savo kitoniškumu. Ir mums yra nepaprastai svarbu būti kitokiais.“ Ką mes sakėme apie Rusijos žmones? Jie taip pat nori būti kitokie. Ir ką tai neleidžia Rusijai daryti? Neleidžia jai dalyvauti šalių šeimoje ir elgtis su kitais kaip su sau lygiais, tampant visumos dalimi, užuot stovėjus atskirai. Ir lygiai toks pat mechanizmas veikia žydų žmonėse, ir, tiesą sakant, daugelyje arabų žmonių, ir daugelyje kitų žmonių pasaulyje. Jie nori būti kitokie. Jie nori būti ypatingi. Jie nori būti atskiri. Ir kaip gaunate patvirtinimą šiam jausmui, kad esate atskiri? Per kitų žmonių priešinimąsi jums, persekiojimą ir žeminimą. Na, ir vėlgi, jeigu būtent tai žydų žmonės nori toliau patirti, ir jiems dar negana šios tūkstančius metų trunkančios patirties, kas gi toks būčiau, kaip laisvės dievas, kad sakyčiau jiems daryti kažką kitaip.

Tačiau, žinoma, neįmanoma įžengti į aukso amžiaus sąmonę su tokiu mąstymu. Kaip galėtumėte tapti aukso amžiaus dalimi turėdami šį mąstymą, juk aukso amžius, Vandenio Amžius, yra bendruomenės amžius. O bendruomenė yra įmanoma tik tarp lygių. Ką reiškia žodis bendruomenė? Ateikite į vienybę (angl. community – come ye into unity). Jeigu yra žmonių, kurie nori būti atsiskyrę nuo kitų, jie negali ateiti į vienybę su kitais. Tai neįmanoma. Tad žydai tiesiog stiprina šį mąstymą, kuris juos atskiria nuo kitų. Jeigu būtent to jie nori, turi teisę tai daryti. Tačiau pasekmės, žinoma, bus tokios, kad jie su visomis kitomis žmonių grupėmis turės konfliktus. Kitaip tiesiog negali būti. Negalite turėti bendradarbiavimo, negalite įžengti į vienybę su kitais žmonėmis, jeigu norite stovėti atskirai nuo jų ir save laikyti kitokiu ar geresniu. Nes, žinoma, visada egzistuoja tas subtilus vertybinis vertinimas, kad: „Mes esame tokie ypatingi, kad iš tiesų esame geresni už kitus žmones. Ir tą įrodo faktas, kad jie mums taip stipriai pavydi, jog turi mus persekioti.“ Kur jus nuves toks mąstymas? Na, kur jis jus nuvedė praeityje? Vienas iš jūsiškių, Albertas Einšteinas, kuris buvo žydų kilmės, yra įžymiai pasakęs: „Jeigu visą laiką darydami tą patį dalyką tikitės kitokių rezultatų, esate pamišę.“ Paklausykite jo ir nuspręskite, kokios ateities norėtumėte. Aš nesiruošiu jums sakyti, kokią ateitį turėtumėte turėti. Tiesiog sakau jums, kokios bus pasekmės, toliau einant tuo keliu, kuriuo taip ilgai ėjote.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels