Kartų konfliktas šeimoje

Klausimas: Klausimas būtų apie kartų konfliktą. Mano motina gimė po karo. Mano dukra gimė 21-ojo amžiaus pradžioje. Aš jas abi labai myliu, bet tarp jų vyksta nuolatiniai konfliktai. Negaliu palaikyti vienos kažkurios pusės, nes iš tiesų noriu, kad jos surastų bendrą kalbą. Nė viena iš jų netiki pakylėtųjų mokytojų mokymais. Kokius prašymus galėčiau išsakyti šiems konfliktams išspręsti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Buvimas Dangiškąja Motina“ 2020 metais.

Na, vėlgi, geriausias būdas joms padėti yra padėti joms abiem, ar bent jau savo dukrai, suvokti psichologinio gydymo vertę. Tai gali padaryti pozityvų poveikį, ir nors jūsų motina gali būti per sena, pernelyg įsitvirtinusi tam tikrose vėžėse, kad galėtų dirbti su savo psichologija, jeigu jūsų dukra sugebės tai padaryti, ji savo santykius su močiute galės paversti ne tokiais konfrontaciniais.

Na ir dabar, gali dirbti ir su savo psichologija ir sakyti: „Kodėl jautiesi bejėge ką nors padaryti? Kodėl manai, kad turi palaikyti vieną kažkurią pusę arba iš viso nieko nedaryti?“ Jeigu sugebėsi išspręsti tam tikrus dalykus savo psichikoje, iš tiesų galėsi padėti bent jau savo dukrai, o galbūt net ir savo motinai priimti kitokį požiūrį, kuomet joms imtų kitaip žiūrėti viena į kitą. Kas liečia prašymų išsakymą, iš tiesų gali kalbėti invokacijas jų vardu, dėl jų psichologijos išsprendimo, tačiau siūlyčiau kalbėti violetinę liepsną sudeginti karmą, kurią jos turi tarpusavyje.

Nėra taip, kad tuo būdu galėsite iš tiesų išgydyti šiuos santykius, nes jos turi sąmoningai norėti pasikeisti. Tačiau, jeigu sugebėsite sudeginti bent dalį karmos, dėl kurios kyla šis konfliktas ir dėl kurios šis konfliktas tęsiasi jau ne vieną įsikūnijimą, galbūt tuomet jos sugebės atlikti tą sąmoningą pokytį, kurio šiuo metu nesugeba padaryti. Žinoma, realistiškiau būtų tikėtis, kad jūsų dukra sugebės tai padaryti, kai taps vyresnė ir labiau subrendusi, ir, reikia tikėtis, galės pradėti dirbti su savo psichologija ir suvokti, kad iš tiesų nėra jokios prasmės kovoti su savo močiute dar tuos kelerius metus, kuriuos jos močiutei yra likę nugyventi.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels