Kaune lapkričio 9 dieną 12:00-17:00 val. vyks bendraminčių susitikimas. Susitikimo tema, kurią pasiūlė kai kurie bendraminčiai, yra ši: "Fundamentalus mokymas apie tai, kaip pakylėtųjų mokytojų mokiniai galėtų padaryti didesnį poveikį pasauliui" Susitikimo adresas: Savanorių pr. 130A, Kaunas 44148 (Reikės susimesti po 5 eurus už patalpų nuomą). Žiūrėti žemėlapyje. Kviečiame visus kas nori dalyvauti!

P.S. Susitikime sukalbėsime invokaciją už Lietuvą, tad pasiruoškite ją, išsisaugokite telefone, skaityklėje planšetėje, arba atsispausdinkite popierinį variantą.

Į susitikimą būtų gerai atsinešti užkandžių, gal ir arbatos, nes per ilgą laiką išalksime :)

Taip pat buvo pageidavimas įsigyti natūralių kanapių produktų - aliejaus ir sėklų. Tad atsivešime ir šio gėrio iš savo kaimo, ir kas norės galės įsigyti puikių natūralių, kaimiškų kanapių produktų.

Žmonėms, kurie norėtų atvažiuoti iš kitų miestų, būtų patogu derintis tarpusavyje dėl transporto. Tai patogiausiai galima daryti facebook grupėje. Arba galima parašyti arba paskambinti man, ir galbūt galėsime suderinti pavežėjimą su žmonėmis (Turiu kontaktus žmonių, kurie važiuoja iš Klaipėdos ir iš Vilniaus, o taip pat iš kitų miestų). Mano el. paštas tauriusgl@gmail.com, tel. nr.: 864530955