Dangus

Afriką išnaudojančios tarptautinės korporacijos

Klausimas: Kai kalbate apie Rusijos įtaką, tą patį galėčiau pasakyti apie Afriką, kurioje Vakarų kolonijos egzistavo daugybę metų ir turėjo beveik tokį patį poveikį. Matau – žvelgdamas į Prancūzijos teritorijas, į Britanijos teritorijas arba Portugalijos teritorijas, ir į visas tas šalis, kurios pasidalino Afriką – matau, kad tikrieji žmonių poreikiai yra ignoruojami, toliau čiulpiant iš Afrikos resursus, reikalingus ekonomikai augti. Tad kartais nesu tikras, jog būtų galima sakyti, kad tiktai rusai tai darė, nes buvo komunistai. Kaip tai įmanoma atskirti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels konferencijoje Los Andžele 2015 metais:

Iš tiesų turiu pasakyti, kad Sovietų Sąjungoje vykusi dinamika daugeliu atžvilgiu yra panaši į Afrikos ir kitų pasaulio dalių kolonizavimą, vykdytą Vakarų valstybių, kurios išnaudojo silpnesnį organizuotumą ir menkesnį gebėjimą apsiginti turinčias šalis. Tačiau šiandien šiuo išnaudojimu užsiima ne tiek pačios valstybės, kiek tarptautinės korporacijos. Tai, žinoma, yra problema, kuri privalės būti išspręsta, kad Aukso Amžius galėtų būti įkūnytas. Akivaizdu, kad daugelis tarptautinių korporacijų yra įgijusios didesnę galią nei daugelis šalių, tuo pat metu nerodydamos jokios ištikimybės žmonėms.

Šalies lyderiai bent kažkiek gerbia savo šalies žmones. Tad akivaizdu, jog yra būtina išsakyti prašymus dėl tarptautinių korporacijų, apie kurias jau tam tikru laipsniu kalbėjome, tačiau dar daugiau kalbėsime ateityje. Vėlgi, šiuo metu ne laikas duoti gilesnį mokymą apie situaciją Afrikoje, apie kurią ne taip seniai išsamiau pakalbėjo Motina Marija, tad norėdami daugiau mokymų šia tema, išstudijuokite jos diktavimą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2015 Kim Michaels