Dangus

Dabartinė Korėjos situacija

Klausimas: Tai būtų klausimas iš Korėjos komandos, visų pirma norime išreikšti didžiausią padėką Kimui ir mokiniams, kurie kalbėjo invokacijas už Korėją per kelis pastaruosius mėnesius. Ir, žinoma, ačiū jums, Pakylėtieji Mokytojai. Pastaruoju metu matėme vykstant didelį progresą tarp Šiaurės ir Pietų Korėjų bei gerų santykių užmezgimą tarp Šiaurės Korėjos lyderio Kim Džong Uno ir Jungtinių Valstijų pono Trampo. Koks yra jūsų požiūris į dabartinės situacijos progresą, ir ką mes, pakylėtųjų mokytojų mokiniai, turėtume turėti omenyje, laikydami dvasinę pusiausvyrą visai Korėjai?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Na, mano mylimieji, mes taip pat norime išreikšti savo padėką daugeliui mokinių tiek Korėjoje, tiek už Korėjos ribų, kurie išsakė šiuos prašymus. Kaip jau anksčiau sakėme, jūs galite suteikti tą postūmį, kuris gali priversti situaciją pasisukti skirtingomis kryptimis, jis gali ją pasukti pozityvia kryptimi. Tačiau mes esame atsargiai optimistiški, kadangi, žinoma, kyla klausimų apie dabartinę situaciją, ir pagrindinis klausimas yra, kiek nuoširdžiai Kim Džong Unas nori atnešti pokyčius į Šiaurės Korėją.

Kitas didelis klausimas yra tai, kiek nuoširdus yra Donaldas Trampas, ar jis tiesiog siekia reklamuoti save kaip pasaulio lyderį, ar priešingai – iš tiesų yra atviras sukurti rezultatus, kurie būtų teisingi Korėjos žmonėms. Trečias klausimas, žinoma, yra, kaip Kinija reaguos į šią situaciją, ir ar ji norės prarasti įtaką, kad suteiktų dviem Korėjoms daugiau laisvės spręsti dalykus tarpusavyje. Tad pagrindinis klausimas, kurį turėtumėte turėti omenyje, būdami pakylėtųjų mokytojų mokiniais, ir dėl kurio galite išsakyti prašymus, yra tai, kad Korėja netaptų pakaitiniu mūšio lauku tarp besivaržančių supervalstybių, įskaitant Rusiją, ir, tam tikru laipsniu, Japoniją, nors jos ir nebūtų galima laikyti supervalstybe. Tad idealus scenarijus, dėl kurio reikėtų išsakyti prašymus, būtų, kad Korėjos ateitį spręstų korėjiečiai, ne tik jų valdžia, bet ir patys žmonės. Na ir dabar, žinoma, tam tikra prasme, Korėjos ateitį nulems tiek Šiaurės, tiek Pietų kolektyvinė sąmonė.

Ir vis dėlto, mes norėtume matyti, kad ne tik lyderiai, bet ir žmonės būtų atsakingi už tai, kas vyksta, su kuo mažesniu išorinių jėgų kišimusi.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels