Vandens išvalymas

Klausimas: Korėja pradėjo industrializaciją praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje. Nuo to laiko upė pamažu buvo teršiama. Tačiau šiandien situacija netgi dar labiau pablogėjo. Be visų nuodijančių taršalų, dar prisideda ir plovikliai, kuriuos mes naudojame skalbiniams, ir jie tuomet teka į upę, ir šis vanduo yra naudojamas kaip geriamas vanduo ir yra tiekiamas žemdirbystei, ir tuomet jis tiesioginiu arba netiesioginiu būdu patenka į mūsų kūną. Ar egzistuoja koks nors sprendimas šiai situacijai?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, žinoma, sprendimas yra padaryti tai, ką padarė daugelis kitų šiuolaikinių šalių, ir tai yra išvalyti vandenį, prieš jį išleidžiant į upes. Taip pat yra įmanoma atlikti didesnį geriamo vandens išvalymą.

Ir varomoji viso to jėga turi būti žmonės, kuomet jūs, naudodamiesi demokratinėmis priemonėmis, rengtumėte protestus, padarytumėte savo balsą girdimą ir pareikalautumėte švaresnio geriamo vandens ir mažesnio teršimo. Daugelyje šiuolaikinių demokratijų tai dideliu laipsniu buvo pasiekta, ir Pietų Korėja taip pat gali tai pasiekti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels