2020 metų moterų protestai Lenkijoje

Klausimas: Ar galėtų mokytojai pakomentuoti ir pateikti aukštesnę perspektyvą apie jaunų moterų protestus Lenkijoje, kurie prasidėjo kaip reakcija į griežtinamus abortų įstatymus ir patriarchalinį mentalitetą Lenkijoje?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti savo Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, yra akivaizdu, mano mylimieji, kad Lenkija jau keletą metų yra atsidūrusi žemyn traukiančiame sūkuryje, nes dabartinė valdžia ir jos artimi ryšiai su katalikų bažnyčia iš esmės panaikino dalį progreso, kurį Lenkija buvo padariusi kaip demokratinė šalis. Akivaizdu, kad joje atsirado tam tikri demokratiją ardantys procesai, tokie kaip kišimasis į teismus ir taip toliau. Tad tai paskatino daugelio ypač jaunesnių žmonių Lenkijoje nepasitenkinimą dabartine valdžia ir bažnyčia, ir jie yra pasirengę tai kvestionuoti. Ir šie vėliausi abortų suvaržymai tiesiog buvo paskutinis lašas, privertęs išsilieti taurę ir sugriovęs užtvanką. Žmonės išėjo į gatves ir ėmė protestuoti, ir tai, žinoma, yra labai reikalingas judėjimas pokyčiams į Lenkiją atnešti.

Akivaizdu, kad, nors dabartinę vyriausybę galima laikyti būtinu žingsniu Lenkijos procese, tai toli gražu nėra galutinis žingsnis, kadangi privalo atsirasti visiškai naujas požiūris į valstybės valdymą Lenkijoje. O dabartinė vyriausybė, vėlgi, tebuvo mokomoji priemonė, kad žmonės galėtų išvysti, jog ėjimas į kraštutinumus tiesiog neveikia. Turite atrasti daugiau niuansų turintį, labiau diversifikuotą požiūrį į problemas, nes paprastas juodai baltas sprendimas neegzistuoja. Juodai baltas mąstymas negali išspręsti šiandieninių problemų.

Ir tai tampa akivaizdu daugeliui, daugeliui šalių pasaulyje, ir potencialiai tai taip pat gali tapti akivaizdu ir Jungtinėms Valstijoms, po ketverių metų praleistų su prezidentu, kuris buvo apakintas juodai balto mąstymo. Žinau, kad, kai kurie žmonės su tuo ginčysis, tačiau tereikia neutraliai pastebėti prezidento mąstymą ir palyginti jį su mūsų mokymais apie juodai baltą mąstymą, ir jums bus neįmanoma, jeigu būsite neutralūs, to nematyti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels