Klausimas apie Islandiją

Klausimas: Islandija yra reitinguojama pirmoje vietoje pasaulyje pagal lyčių lygybę. Ar Islandija turi aukštą kolektyvinės sąmonės lygį – aukštesnį už kitų Skandinavijos šalių ir tautų lygį?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, visų pirma turite būti atsargūs, kad nesusikurtumėte skalės, sakydami, jog ši šalis yra aukščiau už kitas, ir todėl ji yra geresnė ir taip toliau. Žinoma, yra akivaizdu, kad kai kurios šalys yra aukščiau už kitas. Kas liečia Islandiją, tam tikruose aspektuose ji iš tiesų yra pažengusi savo sąmonėje. Tačiau kaip galite matyti iš finansinio burbulo, kuris buvo sukurtas Islandijoje, šioje kolektyvinėje sąmonėje taip pat egzistuoja tam tikri nemaži limitai. Egzistuoja svajonė apie kažkokią nerealistišką ekonomiką, kurioje jums nereikėtų stengtis, nereikėtų dauginti talentų. Ir būtent tai privertė šią šalį nugrimzti į šį žemyn traukiantį ekonominį sūkurį.

Ir matėte, kad kitos Skandinavijos šalys to išvengė, nes jos iš tiesų transcendavo šį sąmonės lygį. Tad nesakyčiau, kad, bendrai paėmus, Islandija yra aukščiau už kitas Skandinavijos šalis. Nenoriu kurti skalės ir sakyti, kad ši šalis yra aukščiau už aną šalį, ir taip toliau. Visos Skandinavijos šalys yra ganėtinai aukštame lygmenyje, kaip ir daugelis kitų Šiaurės Europoje esančių šalių, o taip pat Kanada, Naujoji Zelandija, Pietų Korėja, Australija, bent jau kai kurios Australijos dalys ir kai kurios Jungtinių Valstijų dalys, tačiau ne visos Jungtinės Valstijos. Tad būtent šios mūsų taip vadinamos šiuolaikinės demokratijos priklauso labiausiai išsivysčiusioms šalims Žemėje. Ir iš tiesų nėra būtina priimti kažkokią absoliučią linijišką skalę, sakant, kad štai ši yra aukščiausia šalis, o ši yra antroje vietoje ir taip toliau.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels