Dangus

Kodėl Sovietų Sąjunga neaneksavo Suomijos per Antrąjį Pasaulinį karą

Klausimas: 1939 metais Molotovo-Ribentropo paktu Sovietų Sąjunga ir Vokietija pasidalino tarpusavyje tam tikras šalis į savo taip vadinamas įtakos sferas: Estiją, Suomiją, Latviją, Lietuvą, Lenkiją ir Rumuniją. Tai baigėsi invazijomis ir daugybe problemų, tačiau Suomijai kažkokiu būdu pavyko išsigelbėti. Kodėl Suomijos žmonės sugebėjo išsaugoti laisvę, kai tuo tarpu, pavyzdžiui, Estijos žmonės nesugebėjo to padaryti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Visada egzistuoja tam tikri fiziniai veiksniai, kuriuos galima nurodyti. Suomija turėjo didesnę teritoriją ir didesnę populiaciją nei, pavyzdžiui, Estija. Ji turėjo ilgesnę sieną su Rusija. Daug kur joje buvo laukiniai miškai, per kuriuos buvo sunku skverbtis, tad priėjimas nebuvo lengvas. Populiacija nebuvo tokia sukoncentruota; ją nebuvo lengva pulti. Štai kodėl, žvelgiant iš praktinės perspektyvos, suomių kariai sugebėjo atmušti rusų armiją. Tai, žinoma, yra fiziniai dalykai.

Labiau dvasiniame lygmenyje, Skandinavijos žmonės, visų Skandinavijos šalių žmonės yra labiau įsisavinę ir turi labiau sukoncentruotą Laisvės Liepsną nei matote Baltijos šalyse ir kitose Rytų Europos valstybėse.

Tad dvasiniame lygmenyje tai jiems suteikė ryžtą kovoti tokiu būdu, kokiu jie tai darė. Mes jau anksčiau sakėme, kad nepalaikome požiūrio „duokite man laisvę arba duokit mirtį“, tačiau tam tikrose situacijose, kai šalis buvo užpulta puolusių būtybių, buvo būtina, kad tos šalies gynėjai būtų toje sąmonės būsenoje, būdami pasiryžę atiduoti savo gyvybę, kad išvengtų užkariavimo.

Nesakau, kad tai buvo geriau ar negeriau, ar kad tai yra teisinga ar klaidinga. Aš netgi nemąstau tokiomis kategorijomis. Tiesiog paaiškinu, kad Suomijos žmonės turėjo aukštesnį Laisvės Liepsnos laipsnį, o tai reiškia, kad jie vidiniame mentaliniame-dvasiniame-emociniame lygmenyje jautė didesnį pasipriešinimą idėjai, kad gali būti okupuoti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels