Kodėl tiek daug žmonių gyvena iš pašalpų?

TEMOS: Materializmas išaugina vaikus, kurie nemato gyvenime prasmės – jeigu nėra savitranscendencijos, tai kodėl tuomet negyventi iš pašalpos? – valdžios elitas nori paversti žmones avimis – universali dvasinė kultūra

Klausimas: Kai persikėliau į Didžiąją Britaniją, pastebėjau tam tikrą socialinę problemą. Egzistuoja grupė žmonių, kurie nenori dirbti, kurie gyvena iš pašalpų, ir norėjau žinoti, ar tai yra globalinės politikos pasekmė, nes, tiesą sakant, valstybinės institucijos skatina žmones prašyti šių pašalpų. Ir norėjau žinoti, ar tai yra globalinės politikos tikslas leisti jiems būti priklausomais nuo valdžios visą laiką.

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels:

Tai iš tiesų yra globalinės politikos padarinys, tai yra, mokslinio materializmo filosofijos padarinys, su kuria užaugo ištisa karta, tikėdama, jog gyvenimas neturi jokio tikslo ir prasmės. Tad yra žmonių, kurie užaugo tikėdami, jog nėra jokios prasmės siekti save tobulinti. Nes kokia gi prasmė, jei teesate aukštą išsivystymo lygį pasiekęs gyvūnas, kuris vieną dieną pranyks nuo Žemės paviršiaus, jūsų fiziniam kūnui išleidus paskutinį kvapą?

Negalėsite atrasti tikslo gyvenime, jeigu neturėsite dvasinės perspektyvos. Tačiau negalėsite atrasti jokio tikro tikslo gyvenime, jeigu neturėsite tvirto supratimo apie reinkarnacijos realybę, kuomet suvokiate, kad jūsų gyvybės srautas gali kilti į aukštesnius lygmenis, keliaudamas per įsikūnijimus, kol galiausiai visam laikui pakils į dvasinę karaliją.

Tad dalykas, kurį matote turtingiausiose pasaulio šalyse, yra tai, kad jos nugrimzdo į didelį sekuliarizmą ir materializmą. Turite vis didėjantį procentą žmonių visuomenėje, kurie nejaučia jokios prasmės ir tikslo. Ir todėl jie siekia kuo labiau išnaudoti socialinės paramos sistemą. Ir jie gyvena gyvenimą, kuriame, galėtume sakyti, ne ką tepranoksta gyvūnus arba augalus.

Problema čia yra ta, kad valdžios elitas nenori keisti šios situacijos. Nes esminė jų strategija yra laikyti visą visuomenę įkalintą materialistiniame mąstyme, kuris leidžia jiems manipuliuoti visuomene šiame amžiuje. Ir todėl jie yra, taip sakant, pasirengę mokėti kainą, leisdami tam tikram procentui žmonių gyventi iš pašalpų.

Jie puikiai žino, kad tai yra problema, kurią jie sukūrė per savo sekuliarizmą ir materializmą. Tačiau jie taip pat tiki, kad jų filosofija yra teisinga. Ar bent jau, jie yra pasiryžę naudotis savo filosofija – kaip yra pasiryžę naudotis bet kokiomis filosofijomis – kad išlaikytų visą visuomenę po savo jungu. Tad jiems socialinės paramos sistema tiesiog yra verslo darymo kaina – jų pastangų išlaikyti visą visuomenę įstrigusią materializme kaina.

Tai, žinoma, yra dalykas, kurį mes, pakylėtieji mokytojai, norėtume pamatyti pasikeičiant. Tačiau kita vertus, aukščiausias prioritetas nėra visus žmones ištraukti iš socialinės paramos sistemos – prioritetas yra ištraukti visuomenę iš materializmo, kuris yra pamatinė priežastis.

Jeigu turėtumėte universalią dvasinę kultūrą, žmonės matytų, kad yra verta save tobulinti. Žmonės matytų prasmę gyventi gyvenimą, per kurį pasiekiate didesnę brandą ir įgyjate didesnį supratimą bei pasiekimus nei savo gyvenimo pradžioje. Ir todėl nugyventi visą gyvenimą tame pačiame sąmonės lygmenyje žmonėms tiesiog būtų atgrasu, kadangi jie turėtų aiškų tikslo ir krypties jausmą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2008 Kim Michaels