Pokyčiai Lenkijoje, kurių varomoji jėga būtų moterys?

Klausimas: Mano klausimas būtų apie Lenkiją. Lenkijos šalyje egzistuoja stiprus susiskaldymas. Ar egzistuoja koks nors realus potencialas kai kuriems žmonėms nubusti iš dualizmo? Ar yra pakankamai žmonių, moterų, ar yra kritinė masė moterų, kurios galėtų nubusti ir tapti varomąja jėga, galinčia mažinti šį susiskaldymą?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Buvimas Dangiškąja Motina“ 2020 metais.

Na, atsakymas iš esmės būtų taip, iš tiesų yra pakankamai Lenkijoje įsikūnijusių moterų, kurios turi potencialą nubusti ir tapti varomąja jėga, padėsiančia išeiti iš dabartinės aklavietės. Lenkija yra pavyzdys demokratijos, kuri dar nėra pilnai šiuolaikiška demokratija, nes ji turėjo labai sunkią istoriją, jos žemes daug kartų trypė didesnės kaimyninės šalys, jai teko būti Sovietų Sąjungos dalimi. Tad ji dar neturėjo pakankamai laiko tapti šiuolaikiška demokratija, nors, žinoma, turi potencialą tokia tapti.

Ir todėl yra daug gyvybės srautų, pasisiūliusių įsikūnyti Lenkijoje, ir pagrinde įsikūnijusių moterimis, nors ne tik moterimis. Ir šių pokyčių varomąja jėga bus, vėlgi, pamatinis žmogiškumas, esminis žmogiškumas, kuomet ypač moterys pažvelgs, kaip dabartinė valdžia elgiasi su žmonėmis ir kas vyksta su šalimi, ir su žmonėmis dėl šio pasidalijimo į šiuos du frontus, kurie nesugeba bendradarbiauti.

Pačios moterys to net nebūtų sugebėjusios sukurti šalyje – tokios susipriešinusios situacijos. Tai daugiausia kuria vyrai, kurie, kaip sakėme, yra įtraukiami į šį epinį mąstymą, galvodami, jog privalo kovoti dėl kažkokio aukščiausio tikslo, bet šis tikslas nėra harmonijoje su dangiškuoju motiniškumu, nes motina, motinos mąstymas mato, kad su visais žmonėmis šalyje turėtų būti elgiamasi pagarbiai, turėtų būti elgiamasi vienodai. O tai neįmanoma, kai egzistuoja susipriešinimas.

Tad, vėlgi, šis pamatinis žmogiškumas, netgi esminis žmogiškumas, yra tai, ką žmonės turi potencialą priaugti, ir tai yra geriausia galimybė šitai įveikti. Tam vis dar gali prireikti šiek tiek laiko, nes su prezidento perrinkimu jūs prailginote laiką, kurį dabartinė valdžia išsaugos savo valdžią. O tai reiškia, kad ji savo veiksmuose eis į vis didesnius kraštutinumus, kol žmonės pradės matyti viso to, ką jie daro, absurdiškumą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels