Dangus

Šveicarija ir jos vaidmuo pasaulyje

Klausimas: Noriu paklausti apie Šveicariją – ji atrodo maža šalis. Šveicarija atrodo turinti kitokią poziciją pasaulyje nei kitos šalys. Ar galėtų mokytojai pateikti kitokią perspektyvą, koks yra Šveicarijos vaidmuo? Ji nėra Europos Sąjungos narė. Ji turi labai stiprią poziciją pasaulyje, nepaisant to, kad yra nedidelė šalis.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2018 metais.

Daug dalykų būtų galima pasakyti apie Šveicariją ir Šveicarijos vaidmenį. Šiuo metu norėčiau pasakyti tai, kad Šveicarija yra šalis, kuri turi didelį potencialą į pasaulį atnešti kitokią perspektyvą. Daugeliu atžvilgiu ji jau tai padarė, iš dalies per tiesioginę demokratiją, būdama viena iš tiesioginės demokratijos pradininkių. Šveicarija taip pat yra šalis, kuri yra linkusi izoliuotis ir jaustis labai, labai patogiai toje izoliacijoje, netgi susikurdama tam tikrą pranašumo jausmą, kuris iš tiesų trukdo šiai šaliai pasiekti aukščiausią savo potencialą. Taip pat reikėtų pripažinti, kad egzistuoja labai didelis kontrastas Šveicarijos visuomenėje tarp populiacijos ir pasislėpusio elito, kuris nėra plačiai žinomas. Tai, žinoma, turi tam tikras paraleles su tuo, ką matote Himalajų kalnuose, kurie yra vieni aukščiausių kalnų pasaulyje. Tad kalnai dažnai turi tendenciją pritraukti tam tikrą dvasinį išsivystymą pasiekusius žmones, bet taip pat ir puolusias būtybes, turinčias labai žemą sąmonės lygį.

Tad Indijoje yra daug tikrų guru, pasiekusių aukštesnį sąmonės lygį, tačiau joje taip pat yra daug netikrų guru. Šveicarijoje turite aukštą sąmonės lygį pasiekusių žmonių, tačiau taip pat turite puolusias būtybes, kurios sudaro labai stipriai dominuojantį elitą, stovintį už (pavyzdžiui) Šveicarijos bankininkystės sistemos, kuri ilgą laiką sugebėjo veikti be jokio skaidrumo ir be jokios atsakomybės, šitaip įgalindama puolusioms būtybėms kitose šalyse atlikinėti finansines transakcijas, kurios nepakeltų dienos šviesos, kadangi yra visiškoje disharmonijoje su visuomenės įstatymais ir dvasiniais įstatymais.

Tad šioje šalyje turite labai didelius kontrastus, ir šiuo metu Šveicarija nepildo savo aukščiausio potencialo, iš dalies dėl to, kad nėra pakankamai dvasingų žmonių, kurie būtų atviri tokiam iššūkį metančiam mokymui, kaip šis, kurį mes perduodame. Taip yra dėl to, kad net ir dvasingi žmonės Šveicarijoje pradėjo pernelyg patogiai jaustis. Tiesą sakant, visa ši šalis yra nugrimzdusi į patogumo debesį, kuriame mano, kad jiems nereikia spręsti tam tikrų klausimų, nes tiesiog gali izoliuotis ir atsiskirti nuo pasaulio, jeigu nenori turėti reikalų su tam tikrais iššūkiais. Tai reiškia, kad jie nesprendžia savo nacionalinėje psichikoje, individualioje psichikoje iškylančių iššūkių, ir būtent dėl to šalis neauga taip greitai, kaip galėtų augti. Tai iš tiesų yra viena iš šalių Europoje, kuri priklauso lėčiausiai dvasiškai augančių šalių grupei, nepaisant to, kas vyksta fiziniame lygmenyje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels