Forma ir elementaliai

Klausimas: Norėčiau paklausti, kaip forma yra susijusi su elementaliais?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Rusijoje, Novosibirske 2017 metais.

Elementaliai formas labiau ne kuria, o generuoja, tai reiškia, jog nėra taip, kad elementaliai vizualizuotų formą, o po to ją sukurtų. Jie prisiima viziją, kuri jiems yra perduodama arba įspaudžiama ant jų savimonę turinčių būtybių su laisva valia, ir tuomet elementaliai įkūnija šią formą. Tai gali būti augalas, tai gali būti medis, tai gali būti akmuo, tai gali būti gyvūnas. Ir priežastis, dėl kurios perdaviau mokymą, kuriame norėjau, kad žmonės koncentruotųsi į elementalius ne kaip į turinčius atskirą formą, yra ta, kad tiek daug žmonių tapo taip stipriai prisirišę prie šių labai mielų gnomų, silfų ir kitų elementalių formų įvaizdžių, jog tai iš tiesų nepadeda žmonių Kristaus įžvalgumui, kad jie yra įstrigę šiuose elementalių įsivaizdavimuose. Būtent dėl to perdaviau įvaizdį, jog yra konstruktyviau galvoti, kad elementalis prisiima formą, tampa forma, ir būtent taip ir yra paprastesnių elementalių atveju.

Na ir dabar, mes taip pat perdavėme mokymus, kad elementaliai gali palaipsniui augti savo sąmonėje, ir įgydami daugiau patirties, pasiekdami aukštesnį sąmonės lygį, jie gali pradėti įgyti labiau atskirą formą, tačiau šios formos nėra tokios formos, kurioms norėčiau jums suteikti specifinį įvaizdį, nes jeigu iš tiesų sąžiningai į tai pažvelgsite, pamatysite, kad praeityje įvyko taip, jog kai kurie žmonės turėjo gebėjimą jausti, jog už fizinio lygmens egzistuoja tam tikros būtybės. Buvo žmonių, turėjusių stipresnį susiderinimą su Žemės lygmeniu ir jie, pavyzdžiui, sugebėjo jausti gnomus. Ir jie teisingai pajautė, kad egzistuoja tam tikros būtybės, tačiau tuomet jie padarė tai, ką žmonės yra įpratę daryti. Jie paėmė viziją, grįstą tuo, koks yra gyvenimas žmogiškame lygmenyje, ir per laiką suprojektavo šį įvaizdį, kad elementaliai atrodo tarsi tie mažyčiai mieli nykštukai ilgomis barzdomis ir storai supintomis kasomis, dėvintys medines klumpes ir taip toliau. Ir nors tai buvo priimtina ankstesniais laikais, kai žmonės turėjo labiau mitišką, magišką sąmonės būseną ir nebūtinai viską priėmė pažodžiui, šiuolaikiniais laikais tai tapo nekonstruktyvu, nes žmonės dabar viską labiau priima pažodžiui – jie yra racionalesni, ir tuomet yra šių žmonių, kurie gyvena šiandieniniame amžiuje, bet vis dar tebesilaiko įsikibę į šį įvaizdį.

Yra daug daugiau žmonių, kurie yra šioje viską pažodiškai priimančioje, racionalioje proto būsenoje, ir jie tiesiog negali patikėti elementalių egzistavimu, nes jiems atrodo visiškai nelogiška, kad jie galėtų atrodyti kaip tie senieji įvaizdžiai, ir jie, tam tikra prasme, yra teisūs. Būtent dėl to perdaviau naują mokymą, kuriuo noriu paraginti mūsų mokinius paleisti tuos senuosius įvaizdžius ir ne tik patiems nuo jų išsilaisvinti, bet taip pat išlaisvinti ir elementalius, kad jie galėtų būti tuo, kuo yra, galėtų išpildyti savo misiją, o tie, kurie yra išvystę aukštesnę sąmonę, galėtų laisvai judėti pirmyn, nejausdami, kad retkarčiais turėtų reaguoti į tai, ką žmonės ant jų projektuoja.

Turite suprasti, kad elementaliai tarnauja. Jie neturi savimonės. Jie gali, kaip sakėme, tapti individualizuoti, gali gauti trilypę liepsną ir tuomet nusileisti į įsikūnijimą tapdami žmonėmis. Tačiau tol, kol tebėra elementaliais, jie neturi savimonės, tad negali rinktis ir todėl yra labai įpratę reaguoti į žmones. Tad, kai žmonės ant jų projektuoja šiuos įvaizdžius, kai kurie elementaliai jaučia privalantys į tai reaguoti ir tam tikru laipsniu prisiimti šią formą, bet tuomet elementalis yra įkalinamas toje formoje ir jam yra trukdoma judėti pirmyn. Tad šiuolaikiniame amžiuje būtų konstruktyviau tiesiog tai paleisti, suvokiant, kad tai priklausė praeities amžiui, kad tai buvo miela, nekalta, bet tai tiesiog nėra aukščiausias supratimas. Ir tuomet jūs tiesiog tai paleidžiate.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels