Dangus

Ledynmečių paskirtis

Klausimas: Kodėl Žemėje egzistavo ledynmečiai? Ir ką veikė sielos per tą laiką, kai negalėjo čionai įsikūnyti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Ledynmečiai iš esmės yra priemonė ištrinti ankstesnės civilizacijos pėdsakus. Kai kuriais atvejais buvo ankstesnių civilizacijų, kurios tarpusavyje kovojo atominius karus, ir vienintelis būdas iš tiesų ištrinti atominę taršą per reliatyviai trumpą laiką yra panaudojant ledą, nes jis turi tokį poveikį. Jis gali, tam tikru laipsniu, sugerti radiaciją. Jis taip pat sugeba suskaldyti dideles uolas į mažesnius komponentus, kad jie galėtų lengviau atiduoti radiaciją.

Ir esmė čia nėra vien atominė radiacija, nes taip pat net ir energetiniai įrašai gali būti tam tikru laipsniu saugomi fizinėje materijoje. Esmė čia taip pat yra leisti kažkuriai žemės daliai tam tikrą laiką pailsėti; idant ji galėtų būti išlaisvinta nuo šių įrašų, kad kai ji taps vėl gyvenama vieta, žmonės galėtų pradėti ant švaraus lapo, neturėdami tų pačių energetinių įrašų, kuriuos turėjo anksčiau. Tai reiškia, kad visuomenei ir visai žmonijai gali būti suteiktas naujas, švarus popieriaus lapas, ir ji gali pradėti naują kelionę, užuot buvusi slegiama šių praeities įrašų ir būdama jų pasmerkta toliau eiti senuoju keliu.

Yra žmonių pasaulyje, kurie sako, kad reinkarnacija negali būti realybė, kadangi prieš 500 metų įsikūnijime buvo žymiai mažiau žmonių, tai kur tuomet buvo visos šios sielos? Tai iš tiesų nėra argumentas prieš reinkarnaciją, kadangi realybė, visų pirma, yra tokia, kad kai kurios sielos gali nueiti į astralinę plotmę, emocinę karaliją, kai kurios nueina į mentalinę karaliją, o kai kurios nueina į Žemės identiteto karaliją.

Daugelis sielų taip pat įsikūnija kitose planetose. Nėra taip, kad nenatūrali planeta yra visiškai izoliuota. Paprastai egzistuoja dvi arba trys planetos, kurios turi tampresnį tarpusavio ryšį, nors jas gali skirti dideli atstumai fizinėje oktavoje, tad sielos iš vienos planetos gali inkarnuotis kitoje. Tai suteikia šioms sieloms galimybę augti, kol kita planeta įgija gebėjimą išmaitinti didesnį skaičių, didesnę populiaciją.

Tai, žinoma, yra labai individualu, kur nueina sielos. Viskas priklauso nuo jų praeities istorijos ir jų individualios psichologijos, ir Karminei Valdybai tenka ganėtinai sudėtinga užduotis nuspręsti, ką daryti šiose situacijose. Štai kodėl mes daug labiau norėtume išvengti šių kataklizminių įvykių, per kuriuos žlunga visa civilizacija ir planetos populiacija per trumpą laiką yra drastiškai sumažinama. Mes darome viską, ką galime, kad to išvengtume, tačiau, žinoma, to ne visada yra įmanoma išvengti dėl laisvos valios mechanizmo ir laisvos valios absoliutumo.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels