Dangus

Šiaurės ir Pietų pašvaistės

Klausimas: Norėčiau sužinoti, ką iš jūsų perspektyvos reiškia fenomenas, vadinamas Aurora Australis – poliarinių šviesų pašvaistė. Mokslas paaiškina, kad jį sukelia trikdžiai magnetosferoje, kurių priežastis yra saulės vėjas. Tačiau nepaisant to jaučiu, kad už to slypi kažkokios aukštos dvasinės būtybės, savo subtiliaisiais šviečiančiais kūnais, kuriuose dominuoja violetinė ir smaragdinė spalvos. Ar tai gali būti violetinės ir smaragdinės liepsnos angelai? Savo aura jie sukuria neįtikėtino grožio šokį, ir aukščiausių dažnių energijos ateina į Žemę magnetiniuose poliuose, nuskaistindamos ir transformuodamos iškreiptas visų keturių mūsų planetos karalijų energijas. O gal tiesiog perdėtai įsivaizduoju, ir visa tai tėra fantazija?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Ukrainai.

Tai nėra fantazija, tačiau, žinoma, iš tiesų egzistuoja mokslinis paaiškinimas, kurį davė mokslininkai. Šis paaiškinimas nėra išbaigtas, ir vis dėlto, jis nėra visiškai klaidingas. Tavo pojūtis, kad už to slypi nematerialios būtybės, įskaitant ir elementalius, yra teisingas.

Nesakau, kad turėtumėte tam skirti kažkokį nesubalansuotai didelį dėmesį, kadangi, žinoma, egzistuoja daug gamtos reiškinių, tiesą sakant, galėtume sakyti, kad už visų gamtos reiškinių slypi elementaliai arba angelai.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels