Dangus

Klausimas apie Nikolą Teslą

Klausimas: Ar Tesla sugrįš Aukso Amžiui?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Na, siela, kuri buvo įsikūnijusi Nikolu Tesla, jau yra vėl grįžusi į įsikūnijimą ir vėl yra tapusi mokslininku. Tikrai nesiruošiu jums atskleisti, kas jis yra. Tačiau galėtume sakyti, kad šis klausimas, tam tikra prasme, neturi prasmės, kadangi Tesla, žinoma, negrįžo kaip Tesla. Kai gyvenate tam tikrą gyvenimą, kad ir kaip šis gyvenimas vystytųsi, jūs mokotės iš to gyvenimo, augate iš to gyvenimo. Ir jeigu iš tiesų augate, ir Tesla yra viena iš tų sielų, kuri augo, tuomet nebenorite pakartoti savo paskutinio gyvenimo. Norite jį transcenduoti ir norite eiti toliau.

Dažnai nutinka taip, kad kai turite vieną iš šių įžymių žmonių, žmonės įsikūnijime susikuria kažkokį įvaizdį, koks, jų manymu buvo tas žmogus. Daugumoje atvejų šis įvaizdis yra visiškai atitrūkęs nuo realybės, koks iš tiesų buvo tas žmogus. Jie nenori, kad grįžtų Tesla, jie nori, kad grįžtų Teslos įvaizdis, ir todėl padarytų tai, ką, jų manymu, būtų galėjęs padaryti tas Teslos įvaizdis, jeigu jam nebūtų buvę sutrukdyta. Tai iš tiesų nėra realistiškas būdas į tai žiūrėti.

Žinote, iš tiesų turėtumėte suteikti šių įžymių žmonių sieloms laisvę judėti pirmyn savo dvasiniame vystymesi, pagal savo pačių pasirinkimus. Yra žmonių įsikūnijime, kurie gali sukurti tokią stiprią trauką, kad ji iš tiesų gali paveikti sielas ir sutrukdyti joms judėti toliau. Su šiuo dalyku ir man pačiam būtų tekę susidurti, jeigu būčiau labiau išgarsėjęs savo paskutiniame gyvenime. Tačiau kadangi iš tiesų išgarsėjau tik po kelių šimtmečių, man tai nesukėlė didelių problemų. Tačiau iš tiesų yra įžymių žmonių, kurie turėjo potencialą pakilti, tačiau jie jautė tokią stiprią trauką iš žmonių, kurie juos pažinojo jų paskutiniame gyvenime, kad nesugebėjo to paleisti ir judėti toliau.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels