Didžiausias Sen Žermeno rūpestis dėl Amerikos

Klausimas: Koks yra didžiausias Sen Žermeno rūpestis dėl Amerikos?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Sen Žermeno, 2015 m. liepos 18 d. per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Los Andžele. Jis buvo perduotas po Sen Žermeno diktavimo.

Mano mylimieji, kiek turite laiko? Vėlgi, žodžiai yra žodžiai, ir jie kartais tiesiog išeina tam tikru būdu. Nėra taip, kad turėčiau vieną didžiausią rūpestį. Turiu keletą rūpesčių, ir į kai kuriuos iš jų atkreipiau jūsų dėmesį savo diktavime, į kai kuriuos iš jų atkreipiau jūsų dėmesį ankstesniuose diktavimuose.

Perėjimas prie naujos demokratijos formos yra labai aukštai mano prioritetų sąraše. Perėjimas prie naujos ekonomikos formos taip pat yra labai svarbu. Valdžios elito apnuoginimas, padedant žmonėms pamatyti, kas iš tiesų vyksta – tačiau kad jie, užuot nugrimzdę į baimę, taptų ryžtingi – taip pat yra labai aukštai mano sąraše. Poslinkis į dvasingesnę sąmonę taip pat yra labai svarbu, nes mes, žinoma, nesiekiame duoti žemiškų sprendimų, mes siekiame duoti dvasinius sprendimus.

Nėra taip, kad mes mėginame paskleisti įvaizdį, jog šioms problemoms egzistuoja pasaulietiniai sprendimai. Priešingai, visa antrojo termodinamikos dėsnio esmė yra ta, kad, kai viskas pradeda grimzti į viską griaunantį sūkurį, jo tikslas yra pažadinti žmones faktui, kad negalėsite panaikinti problemų, kurios buvo sukurtos iš žmogiškos sąmonės, nebent transcenduosite žmogiškąją sąmonę. Kaip sakė Jėzus, žmonėms tai neįmanoma, bet su Dievu viskas yra įmanoma. Negalite šių problemų panaikinti, naudodamiesi žmogiška sąmone. Žmogiški sprendimai šioms problemoms neegzistuoja. Vienintelis sprendimas yra pabusti kritinei masei žmonių ir bendrakurti naują realybę kartu su pakylėtaisiais mokytojais.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2015 Kim Michaels