Imigrantai nėra Amerikos problemų priežastis

Klausimas: Prašau pakomentuoti prie Jungtinių Valstijų sienos vykstantį vaikų atskyrimą nuo tėvų.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Albuquerqe (JAV) 2018 metais.

Na, mano mylimieji, kaip Sen Žermenas ką tik sakė, tankioje materijos planetoje kartais susidaro situacijos, kuriose nėra idealaus sprendimo arba kurios sukelia labai neigiamus padarinius, apie kuriuos beveik niekas arba labai mažai žmonių pagalvojo. Akivaizdu, kad atimti vaikus iš tėvų ir sukišti juos į narvus yra nežmogiška, ir tai niekada neturėtų vykti taip vadinamoje laisvoje demokratinėje šalyje. Kita vertus, čia jūs susiduriate su situacija, jog kai kurie iš šių pabėgėlių bėga iš tokios ekstremalios ir nesubalansuotos situacijos savo šalyje, kad, deja, kai kurie iš šių tėvų mieliau norėtų matyti savo vaikus liekant Jungtinėse Valstijose, nei pasiimti juos su savimi ir grįžti į savo gimtąją šalį.

Ši situacija, žinoma, iš viso neturėjo vykti, nes Jungtinių Valstijų valdininkai turėjo įleisti tėvus su vaikais. Nesakau, kad jie turėjo įleisti tėvus kartu su vaikais ar priešingai – juos visus deportuoti, aš tiesiog sakau, kad jie turėjo įleisti tėvus su vaikais ir suteikti jiems galimybę susikurti čia gyvenimą arba grįžti geresnėmis sąlygomis. Tai, žinoma, yra didelė problema, apie kurią daugiau galbūt galėsime pakalbėti kitą kartą, tačiau yra būtina, kad įvyktų didelis pokytis Amerikos požiūryje į imigrantus. Yra būtina neutraliai permąstyti Amerikos imigracijos politiką. Yra būtina pamatyti šio mąstymo, kuris buvo sukurtas ir kuriame imigrantai yra kaltinami dėl daugybės Amerikos problemų, tikrąjį veidą, tai yra, jog tai tiesiog yra puolusių būtybių valdžios elito manipuliacija, nes, žinoma, imigrantai nėra Amerikos problemų priežastis. Juk būtent imigrantai pastatė Ameriką.

Tai kas nusprendė, kad dabar atėjo momentas, kai mes nebenorime, jog čia atvyktų imigrantai ir toliau statytų Ameriką? Na, tai nusprendė, žinoma, valdžios elitas. Matote, kad Amerika vis dar tebeturi milžiniškus neapgyvendintus plotus. Matote, kad vis dar tebėra daugybė galimybių kurti naujus verslus ir inovacijas. Matote, kad amerikiečiai, tam tikru laipsniu, prarado dalį savo kūrybiškumo ir nebenori dirbti tam tikro pobūdžio darbuose arba galbūt nebėra tokie kūrybiški verslų kūrime kaip galėtų būti kai kurie iš šių imigrantų. Akivaizdu, kad daugeliu atvejų, ar bent jau tam tikru laipsniu, imigrantų srautas iš tiesų padėtų pakelti Amerikos ekonomiką, o ne atimtų darbus iš amerikiečių, kaip yra šaukiama. Jie sukurtų naujus darbus ir kai kuriuose iš šių darbų galėtų dirbti patys amerikiečiai. Tačiau tai yra daug didesnė problema, kurios dabar čia išsamiai neaptarinėsime.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels