JAV egzistuojančio skurdo ir benamystės priežastys

Klausimas: Ar galėtų pakylėtieji mokytojai pakomentuoti Jungtinėse Valstijose egzistuojančius skurdą ir benamystę, o taip pat skurdo ir benamystės kriminalizavimą, ir kodėl tiek daug vargingų žmonių Jungtinėse Valstijose yra atsidūrę kalėjimuose?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Vašingtone (JAV) 2019 metais.

Na, mano mylimieji, viskas susiveda į tai, kad Jungtinės Valstijos, nepaisant to, kad save laiko krikščioniška šalimi, nevykdo paprasčiausio priesako būti savo brolio sergėtoju. Šios konferencijos tema yra elitizmas, ir mes kalbėsime apie skurdą kaip apie vieną iš elitizmo pasekmių.

Skurdo kriminalizavimas, tuo pat metu leidžiant egzistuoti sistemai, kurioje valdžios elitas koncentruoja turtą į savo rankas atimdamas jį iš žmonių, yra ne tik nežmoniškas, bet ir visiškai priešingas Kristaus mokymui. Tai tarsi pirmiausia prikultumėte žmones, o tuomet duotumėte jiems antausį dėl to, kad jie buvo prikulti. Yra visiškai nežmoniška uždaryti žmones į kalėjimą arba mėginti neleisti jiems gyventi gatvėje, nes nenorite pripažinti, kad jūsų šalyje yra atsiradusi tokia milžiniška nelygybė, jog daugelis žmonių yra įstrigę skurde ir negali iš jo ištrūkti. Turėtumėte, užuot kažkaip mėginę nuslėpti simptomus, pažvelgti į priežastį.

Pažvelkite, kodėl egzistuoja ekonominė nelygybė, kodėl yra žmonių, kurie negali pragyventi, kodėl yra žmonių, kurie dirba ir negali sudurti galo su galu. Ir tuomet turite tai spręsti. Turite surasti priežastį ir ją pašalinti. Čia iš tiesų turite situaciją, kurioje amerikiečiai yra apakinti puolusios sąmonės. Jie žvelgia į vargšus žmones, į benamius ir galvoja: „O, bet tai jie patys dėl to kalti, o mums nepatinka tai matyti, todėl jie turėtų kur nors pradingti.“ Bet ar tikrai jie yra patys dėl to kalti? Na, pasak standartinio amerikiečio, „gali visi, patys sau šeimininkai“ etikos, taip, tai yra pačių vargingų žmonių kaltė, kad jie yra vargšai, nes jie yra pernelyg dideli tinginiai ir nenori dirbti.

Pažvelkite, kiek daug amerikiečių tai sakytų. Tačiau realybė yra tokia, kad, kai turite sistemą, ekonominę sistemą, kurioje egzistuoja tokia milžiniška nelygybė, ne visi gali rasti darbo. Galite paimti kažkokį žmogų ir sakyti: na, šis žmogus galėtų rasti darbo, jeigu to norėtų; tačiau negalite žiūrėti į visus benamius žmones ir į visus vargšus žmones ir sakyti, kad jie visi galėtų geriau gyventi, nes jie tiesiog negalėtų dabartinėje sistemoje. Ir todėl sakymas, kad problema yra šie žmonės ir reikėtų juos kažkaip pašalinti, ateina iš antikristo proto. Kitaip tiesiog negaliu pasakyti. Negaliu čia būti diplomatiškas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels