JAV kišimasis į kitas šalis

Klausimas: Kokį pokytį sąmonėje yra pasirengę padaryti dauguma amerikiečių, kad pradėtų nebetoleruoti JAV kišimosi į kitų šalių reikalus?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Vašingtone (JAV) 2019 metais.

Na, pagrindinis pokytis, kurį dauguma amerikiečių yra pasirengę padaryti, iš tiesų yra jų kišenes liečiantis pokytis, kuomet jie galėtų pasakyti: Ar protinga Amerikai išlaikyti didžiausią kariuomenę pasaulyje, kad galėtume, taip sakant, vaidinti pasaulio policininką? Jie taip pat yra pasirengę suvokti, kad, kai Amerika kalba apie savo kaip pasaulio policininko vaidmenį, ji pasaulį iš tiesų saugų daro ne demokratijai, o tarptautinėms korporacijoms, kurios naudojasi JAV valdžia ir JAV kariuomene savo rinkos pozicijoms apsaugoti. Daugelis amerikiečių yra pasiruošę tai suvokti.

Kitas aspektas, žinoma, yra tai, kad daugelis amerikiečių turi savo šeimoje artimųjų arba pažįsta žmonių, kurie vienu ar kitu metu tarnavo kariuomenėje. Ir jie yra pasirengę atlikti pokytį ir paklausti: ar tikrai turėtume ir toliau aukoti amerikiečių gyvybes, savo sūnų ir dukterų gyvybes, dėl šių tikslų kitose šalyse, kurie nebūtinai yra mūsų tikslai. Tad tai yra dalykai, kuriuos dauguma amerikiečių galėtų šiuo metu suvokti – Amerikos kariškių gyvybės ir mokesčių mokėtojų dolerių švaistymas tikslams, kurie iš tiesų nėra naudingi Amerikos žmonėms.

Taip pat yra daug ir kitų pokyčių, kuriuos gali atlikti didelė dalis amerikiečių, kaip jau kalbėjome praėjusių metų konferencijoje ir taip pat kalbėsime šioje konferencijoje, o taip pat ir kitose konferencijose, ir vienas iš šių pokyčių iš tiesų yra tai, kad jie pradėtų praregėti iš šio juodai balto mąstymo ir suvoktų, kad problemos neturi kažkokio paprastučio sprendimo, ir tai iš tiesų yra vienas iš dabartinio prezidento potencialų, kad jis gali padėti žmonėms pamatyti, jog jo pasaulėžiūra yra pernelyg supaprastinta, pernelyg juodai balta, ir didelė Amerikos balsuotojų dalis už jį balsavo dėl to, kad ir jie turi šį paprastutį mąstymą, manydami, kad problemos turi paprastą sprendimą, ir jie dabar gali suvokti, kad tai tiesiog nėra tiesa ir neveikia.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels