Jungtinių Valstijų sukūrimas ir karma

Klausimas: Kokią specifinę karmą susikūrė Jungtinės Valstijos, atimdamos žemes, kuriose prieš tai gyveno Amerikos indėnai?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Albuquerqe (JAV) 2018 metais.

Mes prieš daugelį metų perdavėme tam tikrus mokymus apie Amerikos indėnus ir kodėl buvo būtina „atimti iš indėnų jų žemes“. Realybė yra tokia, kad tokios tankios materijos planetoje kokia yra Žemė, ideali situacija ne visada yra įmanoma. Tad dėl įvairių priežasčių buvo būtina sukurti Jungtines Valstijas. Amerikos indėnai nebūtų sugebėję to padaryti dėl savo sąmonės būsenos ir technologinio išsivystymo lygmens, kuris taip pat buvo sąmonės būsenos išraiška, tarpusavio karų tarp skirtingų genčių išraiška.

Tad buvo būtina leisti čia atvykti baltiesiems naujakuriams, tačiau, kaip jau anksčiau sakėme, Amerikos indėnai turėjo galimybę pakilti aukščiau ir pradėti dirbti su baltaisiais naujakuriais, atrasdami harmoningesnį kelią pereiti į aukštesnį gyvenimo būdą nei medžiotojų-rinkėjų kultūra. Na, ir vėlgi, kaip jau sakėme, tai iš dalies buvo puolusių būtybių manipuliacija, kurios baltuosius naujakurius nuteikė prieš Amerikos indėnus ir atvirkščiai. Kas liečia specifinę karmą, karma iš tiesų buvo sukurta, tačiau, kita vertus, karmą taip pat susikūrė ir Amerikos indėnai. Nėra taip, mano mylimieji, kad Amerikos indėnai buvo tyros ir nekaltos aukos, ir tik Amerika ar baltieji žmonės susikūrė karmą toje situacijoje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels