Juodai baltas mąstymas Rusijoje ir JAV

Klausimas: Kokią bendrą dualistinę dvasių porą savo psichikoje turi buvusios Sovietų Sąjungos ir JAV piliečiai?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Vašingtone (JAV) 2019 metais.

Na, pagrinde tai yra tiesiog juodai baltas mąstymas, kuomet turite pamatinį įsitikinimą, kad bet kurį klausimą įmanoma suvesti į paprastą taip arba ne teiginį, ar būtumėte už kažką ar prieš kažką. Tačiau yra sukurta daug šių dualistinių dvasių variacijų: pavyzdžiui, turite kapitalizmą ir komunizmą, kurie yra du dualistiniai poliai, kuomet vieną iš jų visada laikote teisingu, o kitą – klaidingu. Ir nesvarbu, ar tikite, kad teisingas yra komunizmas, o kapitalizmas klaidingas, ar priešingai. Vis dar tebesate įstrigę dualistiniame mąstyme galvodami, kad egzistuoja tik šios dvi pasirinkimo galimybės.

Daugelis žmonių Rusijoje vis dar tebeieško sistemos, paprasto sprendimo, kuris būtų teisingas. Būtent dėl to jie buvo atviri šiai komunistinei manipuliacijai. Daugelis žmonių Amerikoje taip pat to ieško. Jie tiki, kad kapitalizmas yra toji sistema, kuri gali savimi pasirūpinti ir sureguliuoti rinką. Tačiau, kaip mėginome tiems, kurie yra atviri, parodyti, turite pakilti virš šio paprastučio juodai balto mąstymo ir suvokti, kad problemos, su kuriomis susiduria pasaulis, yra daug daug sudėtingesnės, jos turi žymiai daugiau niuansų ir aspektų. Negalite ieškoti šių paprastučių sprendimų, kuriuose sakote, kad reikia rinktis tą arba aną. Kai tik turite debatus, kuriuose diskusijos sukasi apie dvi pasirinkimo galimybes, ir yra teigiama, kad viena iš jų yra teisinga, o kita – klaidinga, žinote, kad šie debatai yra manipuliuojami puolusių būtybių ir grindžiami šiuo dualistiniu juodai baltu mąstymu.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels