Kaip eina Amerika, taip eina ir pasaulis

Klausimas: Iš esmės aptarėte vidines Amerikos problemas. Daugelis iš mūsų esame iš Kanados ir iš kitų šalių, ir norėjau žinoti, koks turėtų būti mūsų santykis su šiomis problemomis, kadangi jos tiesiogiai mūsų neliečia?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Sen Žermeno, 2015 m. liepos 18 d. per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo duotas Los Andželo konferencijoje. Jis buvo perduotas po Sen Žermeno diktavimo.

Dabar jos tiesiogiai gali jūsų neliesti, tačiau, jeigu Amerika toliau grims į žemyn traukiantį sūkurį, jos tikrai jus palies. Egzistuoja skirtingi scenarijai, kaip viskas gali vystytis, bet iš tiesų, jeigu žemyn traukiantis sūkurys dar labiau padidės, netgi pereidamas į kokią nors anarchijos formą Amerikoje, jis lengvai gali išsilieti per sieną, tiek per šiaurinę, tiek ir per pietinę sieną. Jau matote, kokia nestabili situacija yra Meksikoje, ir tai taip pat gali paveikti ir Kanadą.

Kalbant daug platesniu mastu, jeigu Amerika nugrims į vidinio smurto sūkurį, tai paveiks visą pasaulį, nes tai paveiks viso pasaulio ekonomiką. Taip pat egzistuoja potencialas, kuris visada atsiranda esant vidiniams konfliktams šalyje: Tie, kurie vadovauja šaliai išranda išorinį priešą, idant galėtų paimti tuos įpykusius žmones namuose ir išsiųsti juos žudyti kitus žmones toli už sienų. Yra svarbu visiems žmonėms išsakyti su tuo susijusius prašymus, kadangi kaip eina Amerika, taip, iš dalies, eina ir pasaulis.

Ir tai nėra vien dėl to, kad Amerika yra didelė šalis ir didžiausia pasaulio ekonomika, tai taip pat, deja, yra pasekmė fakto, kad aš remiu Ameriką. Jeigu šviesa yra piktnaudžiaujama, tuomet jos piktnaudžiavimas gali paveikti visą pasaulį, ir todėl yra svarbu laikytis vizijos ir išsakyti su tuo susijusius prašymus. Na ir vėlgi, mano mylimieji, suprantu jūsų rūpestį, bet pilnai nepalaikau jūsų susirūpinimo. Nėra taip, kad problemos, apie kurias kalbate, nebūtų pagrįstos ar svarbios, jos tiesiog nėra esminės. Scenarijai, kuriuos išsakėte, yra įmanomi, tačiau jie nėra didžiausias mano rūpestis. Tad rinkitės savo mūšius išmintingai. Klausykite to, ką sakau, ir to ką sakau tarp eilučių.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2015 Kim Michaels