Dievo dalelė

Klausimas: Kvantinėje fizikoje tarp iki šiol atrastų subatominių dalelių yra Higso bozonas, vadinamas Dievo dalele, nes ji, atrodo, atlieka svarbų vaidmenį, apsprendžiantį kvantinių laukų masę. Koks yra ryšys tarp šios dalelės ir idėjos, kad Sąmoningasis AŠ nusileidžia iš pakylėtosios karalijos?

Korėjoje yra tikima, jog kad kūdikis galėtų gimti, kūdikio gimimas turi būti palaimintas trijų dangiškų močiučių arba jo gimimą turi palaiminti Buda. Ar yra koks nors ryšys tarp šio tikėjimo ir Dievo dalelės bei Sąmoningojo AŠ?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Korėjos konferencijoje.

Dievo dalelės idėja, žinoma, yra visiška nesąmonė. Aš sąmoningai nesu diplomatiškas. Nėra jokios Dievo dalelės. Visi dalykai, kurie gali būti laikomi dalelėmis, egzistuoja materialioje karalijoje ir todėl yra daug žemesnių vibracijų už Dievą. Tačiau taip pat yra neteisinga teigti, kad egzistuoja kažkokia gravitaciją sukurianti dalelė. Taip pat yra neteisinga teigti, kad Higso bozonas yra galutinė dalelė.

Nėra visiškai jokio ryšio tarp fizinės dalelės ir į įsikūnijimą ateinančio Sąmoningojo AŠ. Taip pat nėra jokio ryšio tarp Dievo dalelės ir Sąmoningojo AŠ bei būtinybės gauti palaiminimą kūdikio gimimui. Egzistuoja labai paprastas fizinis procesas, per kurį moteris pastoja. Ir tai iš tiesų yra viskas, ko reikia, kad kūdikis gimtų.

Žinoma, čia taip pat veikia karminės sąlygos. Yra žmonių, kurie karmiškai negali susilaukti vaikų, ir yra kitų, kurie gimdo vaikus, nors nesugeba jais pasirūpinti. Nemėginu menkinti porų situacijos, kurios negali susilaukti vaikų arba negali jų tinkamai auginti. Žinoma, karminės sąlygos vaidina savo vaidmenį, tačiau nėra taip, kad jums reikėtų gauti palaiminimą iš močiučių dangaus karalystėje ar dar iš kur nors.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels