Energijos išgavimas per protą

Klausimas: Kartais savo mokiniams mokykloje pasakoju apie žmogų, kurį mokslas atrado prieš maždaug 10 ar 15 metų. Šis žmogus 60 metų nevalgė jokio maisto, bet vis dar tebėra gyvas. Mokslas patvirtino, kad jo virškinimo sistema visą šį laiką nevirškino jokio maisto. Sakau vaikams, jog tai rodo, kad kosmose mums yra prieinama daugiau energijos nei ta energija, kurią gauname iš savo maisto. O dabar atėjo energijos krizė. Ir aš daug mąstau apie galimybę išgauti šią energiją iš šviesos, tiesiai į savo telefoną ar kokį kitą įrenginį, vizualizacijos pagalba. Dar iš tiesų nepasiekiau jokios sėkmės šiame reikale. Norėčiau paklausti, ar tai iš tiesų yra gera idėja mums, pakylėtųjų mokytojų mokiniams, rimtai šitai vizualizuoti ir vystyti? O taip pat Sen Žermenas jau anksčiau kalbėjo apie tai, kad kiekvienuose namuose bus dėžutė, kuri generuos nemokamą energiją. Žinau, kad jis kalbėjo apie kitokią technologijos formą, tačiau, vėlgi, ar yra pagrįsta dirbti ta linkme? Ar galėtumėte tai pakomentuoti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Atsižvelgiant į tai, kur šiuo metu yra Žemė, tai nėra praktiška idėja manyti, kad galite vizualizuoti protu ir atnešti energiją, kuri maitintų fizinį įrenginį. Turite turėti tarpininką – technologijos formą, kuri iš pradžių atneštų energiją į fizinę plotmę, ir tuomet galėtumėte prie jos prijungti savo įrenginį. Kalbu apie technologiją, nes tai yra praktinis sprendimas, atsižvelgiant į tai, kur šiuo metu yra Žemė.

Tu, žinoma, esi teisus, kad egzistuoja įvairūs būdai atnešti energiją per protą. Jūs galite, ir yra žmonių, kurie tai darė, palaikyti fizinio kūno gyvybę vien energijos, ateinančios per protą, pagalba. Nerekomenduoju jums, pakylėtųjų mokytojų mokiniams, to siekti, nebent jaustumėte labai stiprų impulsą iš vidaus. Tačiau verčiau įsitikinkite, kad tai ateina iš jūsų aukštesniojo aš, o ne iš kokios nors atskirosios savasties.

Yra vertinga, būnant pakylėtųjų mokytojų mokiniu, vizualizuoti, kad egzistuoja energija, kuri teka į fizinę plotmę, ir yra įmanoma sukurti technologiją, kuri leistų žmonėms panaudoti šią energiją fizinių įrenginių veikimui. Egzistuoja įvairios technologijos formos, kurios gali tai padaryti, ir aš dirbu su jų perdavimu per žmones, kurie yra atviri. Būdami pakylėtųjų mokytojų mokiniais galite išsakyti tam prašymus. Galite vizualizuoti, kad ši technologija būtų atnešta kaip įmanoma greičiau – kad žmonės taptų jai atviri.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels