Dangus

Kas yra elektra?

Klausimas: Kas yra elektra? Ar minuso ir pliuso poliai elektros srovėje yra Alfa ir Omega, jin ir jan visatos aspektų išraiškos? Mūsų smegenys veikia elektros signalų pagrindu, tad kokiu būdu elektra yra susijusi su sąmone?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Yra pagrįsta sakyti, kad elektros pliusas ir minusas yra susiję su jin ir jan, su Alfa ir Omega, su Tėvu ir Motina, su šiomis dviem plėtimosi ir traukimosi jėgomis. Ir elektra, kaip jūs ją suprantate, visa elektra materialioje karalijoje, nėra tiesiogiai susijusi su sąmone. Smegenys naudoja elektrą, taip, tačiau kaip paaiškinome savo mokymuose, jūsų sąmonė nėra sukuriama smegenų. Jūsų sąmonė egzistuoja prote, identiteto, mentaliniame ir emociniame lygmenyse, ir ji išreiškia save per smegenis.

Tad smegenyse veikianti elektra nesukuria sąmonės. Skirtingų smegenų dalių neuronai naudojasi elektra tarpusavio komunikacijai. Tad galėtume sakyti, kad jeigu vairuojate elektromobilį, jūs tiesiogiai nesąveikaujate su elektra, tai tiesiog yra įrankis nusigauti iš taško A į tašką B. Lygiai taip pat, elektra ir smegenys yra įrankis protui naudotis smegenimis ir fiziniu kūnu atlikti dalykus materialioje karalijoje.

Apie tai būtų galima pasakyti daug daugiau, tačiau tam reikėtų perduoti daug ilgesnį mokymą, nei esu čia pasiruošęs duoti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels