Materialistinio mokslo ribotumai

Klausimas: Elektromagnetinėse bangų funkcijose egzistuoja reali dalis ir įsivaizduojama dalis, aprašanti energijos būvį. Ką reiškia įsivaizduojama dalis? Ar ji rodo, kiek energijos yra už fizinės realybės ribų, o realioji dalis rodo, kiek energijos yra prieinama fizinėje realybėje? Jeigu taip, ką tai reiškia, kad energija yra už fizinės realybės ribų? Ar ji tuomet yra kažkokiuose žemesniuose lygmenyse – emocinėje realybėje, o gal dvasinėje realybėje?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, žinote, kad astronomai, stebėdami galaktikų judėjimą ir remdamiesi savo supratimu, kad šio judėjimo priežastis yra gravitacija, gravitacinės jėgos, apskaičiavo, kad nepakanka masės, fizinės visų galaktikų masės paaiškinti galaktikų judėjimo. Būtent dėl to jie sumąstė tamsiosios materijos idėją, generuojančią gravitacinę trauką, ir taip pat sumąstė tamsiosios energijos idėją, kuri taip pat veikia fizinį pasaulį.

Realybė, kurią mokslininkai jau pradėjo suprasti, yra tokia, kad remdamiesi savo stebėjimais ir lygtimis jie negali paaiškinti visko, kas egzistuoja fizinėje oktavoje, fiziniais materialiais reiškiniais, kuriuos šiuo metu yra įmanoma stebėti. Jie pradeda suvokti, kad norint paaiškinti tai, ką stebi materialiame pasaulyje, jiems reikia postuluoti dar kažko egzistavimą, materijos ir energijos, kurių jie negali stebėti, egzistavimą. Jie, dauguma jų, šiuo metu dar nenori pripažinti, kad tai yra kita karalija, tačiau tokia yra realybė. Realybė, žinoma, kaip sakėme, yra tokia, kad materiali visata turi keturis lygmenis, ir tai, ką matote fiziniame lygmenyje, tėra trijuose aukštesniuose lygmenyse egzistuojančių priežasčių pasekmės.

Tad nėra taip, kad tai egzistuoja žemesniame lygmenyje, kadangi aukščiausias yra identiteto lygmuo, po jo eina mentalinis, po to emocinis, ir fizinis lygmuo yra pats žemiausias. Tėkmė, natūrali tėkmė eina per tris aukštesnius lygmenis, o po to pereina į fizinį, ir kai kuriose lygtyse turite postuluoti, kad egzistuoja kažkas įsivaizduojamo, kad ir kaip norėtumėte tai vadinti, už taip vadinamos „realybės“ ribų, už jūsų stebėjimo horizonto ribų, ir turite tai postuluoti, kad lygtys galėtų funkcionuoti. Tai tiesiog yra ženklas, kad materialus mokslas pasiekė savo limitą, ir yra būtina viską permąstyti, pakylant aukščiau ir atrandant kažkokį modelį, kuriame energija ir materija taip pat egzistuoja už fizinio spektro ribų.

Jau yra mokslininkų, kurie yra atviri šioms idėjoms, tačiau, žinoma, jos dar nepersilaužė į vyraujančio mokslo lygmenį. Ir jeigu jaučiate, kad tai yra jūsų širdžiai artima sritis, iš tiesų galite išsakyti prašymus, kad vis daugiau žmonių būtų išlaisvinti priimti šias idėjas, kad jos išeitų į platesnius vandenis, ar bent jau galėtų mesti iššūkį plačiausiai paplitusiai pasaulėžiūrai, kad viskas materialiame pasaulyje turi būti paaiškinama tuo, ką mokslas šiuo metu sugeba stebėti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2008 Kim Michaels