Ne jėga paremta technologija

Klausimas: Sen Žermenas kalbėjo apie jėga paremtą technologiją. Kokie būtų jėga paremtos technologijos ir ne jėga paremtos technologijos (neturint geresnio išsireiškimo) pavyzdžiai? Ir kaip galėtume sukurti technologiją, kuri nebūtų paremta jėga?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Velykų vebinare.

Na, akivaizdus jėga paremtos technologijos pavyzdys yra jūsų automobilis, variklis jūsų automobilyje, jeigu tai yra vidaus degimo variklis. Iš labai kietos medžiagos, vadinamos metalu, sukuriate įrenginį, sukuriate kameras, kuriose galite suspausti kurą su labai dideliu slėgiu, kas tuomet sukuria sprogimą, kuris tuomet varo stūmoklius, o šie suka veleną, kuris varo automobilį. Akivaizdu, kad ši technologija yra paremta jėga, kadangi čia egzistuoja jėga ir turite palaikyti jos veikimą, tiekdami jai kurą. Kitas pavyzdys, žinoma, būtų branduolinis reaktorius, kuriame perskeliate atomą, perskeliate atomą jėga. Netgi dar labiau jėga paremta technologija yra branduolinė bomba.

Ne jėga paremta technologija – na, primityvūs jos pavyzdžiai, kuriuos jūs šiandien turite pasaulyje, yra, žinoma, saulės baterijų elementai. Energijos šaltinis yra saulė, kuri niekada nesibaigs, bent jau ne artimiausioje ateityje. Ir jūs nenaudojate jėgos, jūs naudojate labai paprastą technologiją, neturinčią daug vidinių dalių ir taip pat neturinčią vidinio slėgio, kuris būtų paverčiamas elektra. Panašų procesą matote augaluose ir fotosintezėje, kurioje saulės energija yra paverčiama energija, kurią augalai gali naudoti savo augimui. Kiti pavyzdžiai gali būti vėjo energija, senamadiškas vandens malūnas arba vandeniu varomas generatorius, generuojantis elektrą. Galėtume sakyti, kad šie įrenginiai vis dar tebėra paremti jėga, tačiau jėga jie yra paremti ne tuo pačiu būdu, kad egzistuotų šis didelis slėgis ir fizinė jėga, ir tas ir anas. Žinoma, aukso amžiuje bus daug kitų technologijų, ir aš jau anksčiau apie tai kalbėjau.

Yra technologijų, ir didelė sritis, kuri pradės atsirasti, – keletas žmonių jau pradėjo tai suvokti, – tačiau didelė sritis atsiras, kai pripažinsite, kad pasaulis yra sudarytas iš skirtingų lygmenų, realybės lygmenų, kurie išeina už jūsų šiandien taip vadinamos materialios visatos ribų. Ir kai pripažįstate, kad viskas yra energija, suvokiate, jog materialus pasaulis yra sukurtas iš aukštesnių energijos formų, kurios buvo pažemintos savo vibracijose ir prisiėmė statišką formą. Tačiau net ir tos statiškos formos gali būti išsaugomos tik dėl to, kad į materialių dažnių spektrą nuolatos teka energijos srautas. O kadangi tai yra energija, kuri sukūrė pasaulį, kuri buvo visų jūsų matomų pokyčių varomąja jėga, kuri buvo galaktikų sukūrimo varomąja jėga, kuri skatino vis pažangesnių rūšių atsiradimą ir evoliuciją, – akivaizdu, jog ši jėga gali būti varomąja jėga bet kam.

Klausimas yra, kaip galėtumėte pajungti šią jėgą kažką daryti. Norint tai realizuoti ir įgyvendinti praktikoje, pirma turi įvykti tam tikri pokyčiai kolektyvinėje sąmonėje. Visų pirma, turite įveikti materialistinę paradigmą, kurioje neigiate, kad kas nors galėtų egzistuoti už materialios visatos ribų. Negalėsite pasinaudoti ta energijos forma, jeigu nepripažinsite jos egzistavimo, nes kaip tuomet netgi galėtumėte pradėti ją tirti? Kaip kas nors galės skirti pinigų šiems tyrimams?

Tačiau kitas dalykas yra tai, kad kolektyvinė sąmonė turi pakilti aukščiau, kad bent jau kritinė masė žmonių nebenorėtų naudoti jėgos prieš kitus. Kadangi ši technologija iš tiesų negali būti naudojama ginklams ir jums reikia pradėti mąstyti visiškai kitokiu būdu. Iš esmės jums reikalingi žmonės, kurie sugebėtų atsitraukti nuo dabartinio požiūrio į technologiją, kadangi dabartinis požiūris į technologiją yra, didžiąja dalimi, paremtas jėga. Žmonės turi atsitraukti žingsnelį atgal, kadangi šiandieniniame mąstyme sakytumėte: „Aukštesnėje karalijoje esama energijos. Mes norime ją ištraukti į fizinę karaliją, kad ji galėtų varyti mašinas. Kaip galime tai padaryti? Na, turime jėga nukreipti šią energiją.“ Toks būtų mąstymas: „Turime jėga nukreipti šią energiją.“

Tačiau taip niekada nepasieksite sėkmės. Negalite dangaus užimti jėga. Negalite aukštesnių energijų užimti jėga. Turite išvystyti kitokį požiūrį į technologiją, kuomet sakytumėte: „Na, jeigu tai yra energija, kuri buvo varomoji jėga evoliucijoje ir visoje visatoje, nuo taip vadinamo Didžiojo Sprogimo arba nuo visatos pradžios (tik tai, žinoma, nebuvo „Didysis Sprogimas“, ir vis dėlto), galime daryti prielaidą, kad ji yra laisvai prieinama. Neprivalome jos išgauti jėga. Tiesiog turime atrasti būdą ją gauti.“ Ir kai pradėsite šitaip panašiai mąstyti, atsivers nauji tyrimų horizontai, pradės atsirasti naujos idėjos.

Ir, žinoma, aš turiu šias idėjas. Jos jau egzistuoja. Ir tik laiko klausimas, kada atsiras žmonių, kurie, alfa aspekte, turės atvirumą, neutralią proto būseną priimti idėją, tačiau taip pat turės praktinės patirties ją įgyvendinti, kad ji, pavyzdžiui, galėtų būti prijungta prie elektros. Ją būtų galima naudoti elektrai generuoti. To negalės padaryti žmogus, neturintis technologinio išmanymo, tačiau to taip pat negalės padaryti žmogus, kuris turi technologinį išmanymą, tačiau apie technologiją sugeba mąstyti tik tam tikru būdu. Ir tokių žmonių pasaulyje nėra daug, tačiau jų iš tiesų yra pakankamai, kad galėtų atnešti šią naują technologiją.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels