Senovės civilizacijų mineraluose palikti pėdsakai

Klausimas: Ar senoviniai griuvėsiai daugelyje pasaulio dalių, pagrinde iš akmens, kuriuos kai kurie žmonės mūsų civilizacijoje laiko neįmanomais sukurti su dabartine technologija, yra materijos sutankėjimo pasekmė? Tai reiškia, kad kietas akmuo būtų buvęs šiek tiek mažesnio tankumo, galbūt panašesnis į medį, tad jį būtų buvę galima apdirbti su įrankiais, panašiais į tuos, kuriuos mes turime šiais laikais. Taip pat yra teigiama, kad dauguma uolienų darinių buvo sukurti ankstesnių senovės civilizacijų ir senoviniai akmens pastatai yra tiesiog sudėtingos kompozitinės medžiagos, o ne natūraliai atsiradę akmenys ir uolienos. Ar galėtų mokytojai tai pakomentuoti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Na, tai, apie ką mes kalbėjome, kad materija buvo sutankinta dėl kolektyvinės sąmonės pažemėjimo, turi daug pasekmių. Ir tai yra tiesa, kad tais laikais, kai materija nebuvo tokia tanki, buvo lengviau formuoti tais laikais egzistavusią materiją. Tačiau tai vis tiek nereiškia, kad egiptiečiai naudojo vien tuos įrankius, kuriuos jūsų šiandieninė civilizacija žino juos anais laikais turėjus. Jie turėjo pažangesnius akmens apdirbimo metodus nei yra žinomi šiuolaikinėje technologijoje. Jie taip pat naudojosi garso galia šiems sunkiems akmens blokams perkelti.

Na ir dabar, jeigu eitumėte dar į senesnius laikus nei Egipto civilizacija, tai yra tiesa, kad akmens apdirbimas, kaip jūs šiandien tai vadinate, buvo lengvesnis, kadangi jis nebuvo toks tankus. Nėra taip, kad visi akmens dariniai yra ankstesnių civilizacijų pastatų liekanos, kurie dabar pavirto akmenimis. Tačiau iš tiesų yra taip, kad daugelis mineralų, kuriuos jūs šiandien matote, nėra atsiradę natūraliai ir jie nėra geologinio proceso pasekmė. Jie buvo sukurti ankstesnių civilizacijų žmonių.

Mes jau anksčiau sakėme, kad Manhatano sala, kuri dabar yra apstatyta milžiniškais betoniniais pastatais, buvo padengta labai storu ledo sluoksniu. Jeigu vėl įsivaizduotumėte atėjusį ledynmetį, įsivaizduotumėte, kaip slenka ledas ir storas ledo sluoksnis užkloja Manhatano salą, dabartiniai pastatai būtų sutrinti į dulkes, ar bent jau į mažesnes daleles. Jeigu ateityje atsirastų civilizacija, tikinti, kad ji yra pirmoji civilizacija Žemėje, ji galėtų atrasti šiuos miltelius, kuriuos sukūrė pastatus sutraiškęs ledas, ir galėtų manyti, kad tai yra natūraliai atsiradęs mineralas. Ir tą patį galima pasakyti apie jūsų dabartinę civilizaciją.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels