Svarbiausias pokytis psichologijos profesijoje

Klausimas: Psichiatrams, psichologams, konsultantams ir terapeutams: Kokios tyrimų sritys šiuo metu duotų daugiausia naudos, padėdamos kelti žmonijos sąmonę aukštyn? Ir kokios tyrinėjimo sritys šiuo metu būtų naudingiausios terapeutams?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų vebinare „Ideologijų eros pabaiga“.

Naudingiausi būtų bet kokie moksliniai tyrinėjimai, kurie tirtų sąmonę: kas yra sąmonė, koks yra sąmonės poveikis, kaip veikia protas. Tai gali būti tiriama daugelyje skirtingų sričių.

Tačiau labiausiai reikalingas pokytis psichologijos profesijoje yra supratimas, kad žmonės nėra materialios būtybės, jie yra psichologinės būtybės. Jiems nėra būtina eiti dar toliau ir pradėti sakyti, kad žmonės yra dvasinės būtybės, tačiau jiems iš tiesų reikia suvokti, kad žmonės yra psichologinės būtybės ir kad viskas, ką žmonės daro, kyla iš psichikoje glūdinčių sąlygų, o psichika neatsiranda iš smegenyse ar DNR egzistuojančių sąlygų.

Tai būtų pati svarbiausia sritis, kuri galėtų atnešti pokytį šioje profesijoje, ir tai tuomet atvertų kelią daugeliui naujų terapijos formų ir visiškai naujam požiūriui į pagalbą žmonėms, sergantiems psichinėmis ligomis ar turintiems psichologinių problemų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels