Pastojimas per išprievartavimą arba kraujomaišą

Klausimas: Šiuo metu gyvenu valstijoje, kurioje abortai yra draudžiami, net ir išprievartavimo arba kraujomaišos atvejais. Versti moterį gimdyti net ir šiais atvejais atrodo žiauru, tačiau tuo pat metu, kaip buvo minėta kituose pakylėtųjų mokytojų mokymuose, tai taip pat yra galimybė gyvybės srautui įsikūnyti. Ar galėtų mokytojai daugiau pakomentuoti šį klausimą? Ar jie taip pat galėtų pakomentuoti įvairias priežastis, kodėl gyvybės srautas galėtų pasirinkti šitokiu būdu įsikūnyti? Ar moteris, kuri patiria šią situaciją, taip pat planuoja panašius dalykus prieš įsikūnydama? Jeigu taip, kokios yra įvairios priežastys, dėl kurių ji norėtų kažką paleisti į pasaulį šitokiu būdu?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Amerikai skirtame vebinare.

Na, neįmanoma duoti apibendrinto atsakymo į šį klausimą, nes visada yra išimčių. Gali būti keletas moterų, kurios yra įsirašiusios į savo gyvenimo planą, į savo Dangiškąjį Planą, patirti išprievartavimą, pastoti ir tokiu būdu pagimdyti vaiką. Taip yra dėl to, kad jos nori priversti save pažvelgti į tam tikrą psichologinę problemą savyje.

Gali būti įvairių tokių problemų. Tačiau kai leidžiatės išniekinami, taip yra dėl to, kad nenorėjote pastovėti už save ankstesniuose gyvenimuose ir norite priversti save tai padaryti šiame gyvenime. Taip pat gali egzistuoti problema, kad iš tiesų norite priversti save priimti vaiką, net jeigu jis ateina šioje labai sunkioje situacijoje. Norite padidinti savo toleranciją, savo atleidimą ir netgi savo gebėjimą pasakyti: „Na, tai nėra vaiko kaltė, kad buvau išprievartauta jo tėvo, ir todėl negaliu leisti, kad tai paveiktų vaiką.“ Tai gali būti tik keletas iš priežasčių, kodėl keletas moterų tai pasirenka. Tačiau absoliučiai daugumai moterų, kurios tampa išprievartavimo arba kraujomaišos aukomis, tai nėra kažkas, ką jos būtų sąmoningai suplanavusios. Taip yra dėl to, kad jos dar nėra pasiekusios sąmonės lygmens, kuriame iš tiesų gebėtų planuoti savo sekantį gyvenimą. Jos iš esmės tiesiog leidžia reikštis savo karminėms aplinkybėms. Ir būtent šios karminės aplinkybės materializuoja tokias situacijas.

Tuo noriu pasakyti, kad yra daug žmonių Žemėje, kurie detaliai neplanuoja savo sekančio įsikūnijimo, jie nekuria Dangiškojo Plano, kadangi nėra pasiekę pakankamai aukšto sąmonės lygmens tai daryti. Ir šitai yra tai, ką jūs tradiciškai laikytumėte karmos reiškimusi, kuomet tiesiog karma iš ankstesnių gyvenimų materializavo tam tikras sąlygas šiame gyvenime. Ir tuomet žmonėms tenka su tuo dorotis geriausiai kaip sugeba, ką jie, žinoma, darys pagal savo sąmonės lygį.

Žinoma, kalbant apie šį klausimą, yra akivaizdu, kad demokratinėje šalyje tai tiesiog yra kognityvinis disonansas paskelbti abortą už įstatymo ribų išprievartavimo ir kraujomaišos atvejais. Jūs demokratinėje šalyje sakote, kad visi žmonės turi teises ir jie turi teisę nebūti verčiami. Tai reiškia, kad jeigu jie patiria prievartą per išprievartavimą ar kraujomaišą, jie turėtų turėti pasirinkimą nebūti verčiami gimdyti vaiko, už kurį tuomet galbūt turės būti atsakingi visą savo likusį gyvenimą. Tai iš tiesų nėra suderinama su demokratiniais idealais.

Žinau, kad galite ginčytis su šia mintimi be pabaigos, kaip kai kurie tai, be abejonės, darys, ir vis dėlto, žvelgiant iš Kristaus perspektyvos, jeigu esate demokratinė šalis, na tai tuomet turėtumėte suteikti žmonėms pasirinkimą tokiose situacijose kaip ši, kurioje prieš šiuos žmones buvo panaudota akivaizdi prievarta. Jūs galite sakyti kaip demokratinė šalis arba demokratinė valstybė: „Na, žmonėms yra pasakojama ir jie yra mokomi apie tai, kas sukelia nėštumą ir kaip apsisaugoti nuo nėštumo. Jeigu jie nepasinaudoja šiomis žiniomis ir vis tiek pastoja, tuomet galime sakyti, kad jie išsėmė savo teisę rinktis ir todėl mes turime teisę uždrausti abortą kaip prevencinę priemonę.“ Tai vis dar būtų nuosekliai suderinama su demokratiniais idealais. Nesakau, kad šalys turėtų tai daryti. Tiesiog sakau, kad šitai bent jau būtų nuoseklu, tuo tarpu kai tai yra paskelbiama už įstatymo ribų išprievartavimo ir kraujomaišos atvejais, tai nėra nuoseklu ir suderinama su žmonių turimomis demokratinėmis teisėmis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels