Dangus

Debatai apie pinigų sistemą

Klausimas: Sen Žermenas šį rytą kalbėjo apie finansų sistemą, ir Olandija rodo iniciatyvą pakeisti pinigų sistemą. Parlamente buvo pristatytas finansų sistemos veikimas ir buvo pasiūlyta, kad bankai turėtų liautis spausdinti pinigus, ir pinigai vėl turėtų būti pririšti prie realios vertės. Ar galėtų Sen Žermenas kažką apie tai pakomentuoti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2016 metais:

Na, ši ir daugelis kitų panašių iniciatyvų būtent ir yra tai, ką noriu matyti. Šios iniciatyvos tiesia kelią Aukso Amžiaus finansų sistemos atnešimui į įsikūnijimą, nes turi būti keliamas sąmoningumas, turi vykti debatai.

Jau ne vieną kartą sakiau, kad pinigai turi būti pririšti prie realios vertės, ir, kaip sakėme šioje konferencijoje, turite nebeleisti elitui vogti pinigų ir žmonių darbo vertės. Atsiras dar daug daugiau panašių iniciatyvų, ir jos visos yra vertingos sąmonės keitimui.

Ir visgi neturėtumėte žiūrėti į šias iniciatyvas ir manyti, kad jos turi vienintelį sprendimą ar galutinį sprendimą. Kaip sakiau, ekonomikos reformavimo procesas yra procesas. Jis pereis ne vieną etapą, ir nėra tik vieno būdo pasiekti galutinį tikslą, nes yra daug erdvės individualiam kūrybiškumui įvairiose šalyse susitvarkyti savo sistemą taip, kad ji geriausiai atitiktų jų norus ir jų sąmoningumo lygį.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels