Pakylėtųjų mokytojų mokymų naudojimas ir reklamavimas

Klausimas: Ar pakylėtųjų mokytojų mokiniams būtų įmanoma naudotis mokymais ir reklamuoti juos komerciškai, kaip verslo veiklą, pavyzdžiui, kaip klientams siūlomą dvasinės psichologijos praktiką?

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, aš į tai atsakysiu, kadangi yra akivaizdu, jog tai iš tiesų yra įmanoma ir leidžiama, ir, tiesą sakant, mokytojai skatina tai daryti. Tad jūs turite labai plačią laisvę. Turiu omenyje, šios idėjos nėra saugomos autorinių teisių. Jeigu naudositės tam tikromis mokytojų perduotomis idėjomis, galite jomis naudotis kartu su kitomis terapijos formomis, konsultavimu ar kad ir kas tai būtų. Jau yra žmonių, kurie rengia seminarus ir naudoja kai kurias mokytojų idėjas, nesurišdami jų su pakylėtųjų mokytojų mokymais. Kitaip tariant, esmė yra skleisti universalią idėją, o ne reikalauti iš žmonių, kad jie patikėtų pakylėtųjų mokytojų mokymais.

Jeigu grįžtume į tuos laikus, kai buvau Summit Lighthouse organizacijoje, joje egzistavo kultūra, kad svarbiausia yra ne tik skleisti pakylėtųjų mokytojų mokymus, bet ir pačią Summit Lighthouse organizaciją kaip šių mokymų šaltinį, ir Summit Lighthouse pasiuntinį kaip vienintelį pasiuntinį. Toje kultūroje egzistavo tikėjimas, jog tam, kad galėtų gauti kokias nors idėjas iš pakylėtųjų mokytojų, žmonės pirmiausia turi priimti, kad pakylėtieji mokytojai egzistuoja, kad jie turi pasiuntinius Žemėje ir Elizabeth Claire Prophet yra vienintelė pasiuntinė, o Summit Lighthouse yra vienintelė mokytojus atstovaujanti organizacija. Ir tai buvo labai, labai didelė kliūtis, kurią žmonėms reikėjo įveikti, atsižvelgiant į visą tą tenai egzistavusią kultūrą ir visas tas daugybę taisyklių. Tačiau šiandien mes esame Vandenio Amžiuje, ir esmė yra nešti šias idėjas į bet kokius kontekstus, kur tai gali būti tinkama – kur tai galėtų padėti kažką kvestionuoti. Tai neprivalo būti surišama su pakylėtaisiais mokytojais ar manimi.

Paprastai sakau, jeigu paimate kažką iš pakylėtųjų mokytojų diktavimo (arba paimate visą diktavimą) ir įdedate į savo svetainę, tuomet tiesiog turėtumėte paskelbti, jog tai yra autorinių teisių saugoma medžiaga, kad žmonės nesusigundytų tai publikuoti. Kitaip tariant, nesakau, kad galite paimti mokytojų diktavimus ir laisvai juos publikuoti knygose, nes tuomet turėtume sudaryti kažkokią leidybos sutartį. Tačiau kas liečia idėjas ir mokymus, esate laisvi jais naudotis kaip tiktai norite.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels