Pokytis kolektyvinėje sąmonėje per Žuvų amžių

Klausimas: Kiek pasikeitė kolektyvinė sąmonė per tuos 2000 metų nuo Žuvų amžiaus pradžios iki Vandenio Amžiaus pradžios? Kokiu tempu sąmonė keičiasi šiandien?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2018 metais.

Kiek pasikeitė kolektyvinė sąmonė per Žuvų amžių? Na, ne tiek daug, kiek būtume norėję. Tai, žinoma, kaip jau daug kartų anksčiau sakiau, didele dalimi įvyko dėl to, kad krikščionių bažnyčia, katalikų bažnyčia, iškraipė tikruosius Kristaus mokymus, kuomet užuot tapęs pavyzdžiu, buvau paverstas išimtimi ir taip toliau. Viskas priklauso nuo to, kokį matą priimate vertindami visos planetos sąmonės lygmenis? Pasakysiu vieną dalyką: jeigu pažvelgtume į idealų pokytį, kuris būtų galėjęs įvykti per Žuvų Amžių, tuomet pokyčiai, kurie iš tiesų įvyko, yra žemiau 50 procentų idealių pokyčių ribos, kad ir pagal kokį matą norėtumėte tai vertinti. Nenoriu to įvardinti skaičiumi, tačiau tai yra žemiau 50 procentų aukščiausio Žuvų Amžiaus potencialo. Matote, kad turime panaikinti didelį atsilikimą, norėdami pasiekti tą lygmenį, kuriame planeta bei dauguma žmonių iš tiesų galėtų pradėti pereidinėti į Vandenio Amžių. Priežastis, žinoma, yra ta, kad daug, daug individų ir žmonių grupių nepakeitė savo sąmonės taip, kaip idealiu atveju galėjo tai padaryti Žuvų amžiuje. Todėl jie nesugeba susiderinti su Vandenio Amžiaus sąmone ir idėjomis, kurias perduoda Sen Žermenas, jie vis dar tebėra įstrigę žemesniame lygmenyje.

Tad klausimas yra toks: kaip greitai jie sugebės pasivyti? Daugeliui reikės daug laiko, kol jie sugebės tai padaryti. Būtent dėl to mes laukiame kritinės žmonių masės atsiradimo, kurie sugebėtų atlikti šį pokytį, kad galėtume pradėti labiau tiesioginiu būdu perdavinėti Vandenio Amžiaus idėjas ir kad žmonės galėtų pradėti jas suvokti. Šis pokytis, per kurį pasiektume kritinę žmonių masę, vietoj to, kad visi išmoktų Žuvų amžiaus pamokas, gali įvykti per dešimtmetį ar du, jeigu pakankamai žmonių dės pastangas tai pasiekti. Ar tai iš tiesų įvyks, yra sunku prognozuoti, tačiau labiau tikėtina, kad tai truks ilgiau negu trumpiau.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels