Dangus

Lytinis švietimas Rusijoje ir NVS šalyse

Klausimas: Ar būtina įvesti lytinio ugdymo programą Rusijoje ir NVS šalių mokyklose, panašią į tą, kuri buvo įvesta Vakarų šalyse? Jeigu taip, kaip tai būtų galima padaryti, atsižvelgiant į nacionalinės sąmonės ypatumus?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Jeigu atsakyčiau į klausimą taip, kaip jis buvo užduotas, tuomet sakyčiau, kad tai nėra būtina padaryti visoms NVS šalims, nes, vėlgi, NVS iš tiesų nėra sąjunga aukštesniame lygmenyje. Iš tiesų nėra būtina to padaryti taip, kaip tai buvo padaryta Vakaruose, kadangi turite atsižvelgti į kiekvienos šalies nacionalinę sąmonę. Žmonės turi atrasti būdą tai padaryti savaip.

Tačiau pasakysiu, kad lytinis švietimas turi svarbią funkciją, be visų praktinių dalykų – vaikų mokymo apie seksualinę higieną, ir Vakarų šalyse tai buvo būdas sulaužyti seksą supančius tabu, kuriuos prieš daugelį šimtmečių įvedė religija, ir šie tabu dirbtinai buvo palaikomi daug ilgiau nei sveika.

Tad šalims yra svarbu įvesti tam tikrą lytinio švietimo formą. Tai, žinoma, turi būti daroma, atsižvelgiant į šalies sąmonę ir jų pačių įsivertinimą, kaip jie norėtų tai daryti. Mes neieškome standartinio būdo šalims daryti daugelį dalykų. Tad nėra taip, kad čia sėdėtume ir vertintume, jog šitai privalo būti daroma tokiu būdu, kadangi leidžiame kiekvienai šaliai išreikšti savo nacionalinį tapatumą. Ir jį išreikšdamos šalys gali gauti galimybę pamatyti tą nacionalinį tapatumą ir pajudėti į priekį.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels