Nepriklausomų Valstybių Sandrauga (NVS) neturi jokio potencialo

Klausimas: Čia yra visa serija klausimų apie NVS šalis. Ar NVS šalys kaip politinė ir ekonominė konfederacija turi kažkokią vystymosi perspektyvą, o gal ši Sandrauga yra fiktyvi ir galiausiai nustos egzistuoti?

Kimas: Ar galėtum trumpai apibūdinti, kas yra NVS?

NVS reiškia Nepriklausomų Valstybių Sandraugą. Paleidus Sovietų Sąjungą, buvo sukurta tokia kaip ir pereinamoji struktūra bendram ateities vystymuisi.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Didžiąja dalimi tai yra realybės neturinti struktūra, kuri turi labai mažai potencialo sukurti tikrą vienybę, ir pagrindinė priežastis čia yra ta, kad Sovietų Sąjunga niekada nebuvo sąjunga, ji buvo sukurta per prievartą. Žodis „sąjunga“ yra tipiškas pavyzdys, kaip puolusios būtybės naudoja žodžius, siekdamos pavaizduoti kažką, kas neturi jokios realybės.

Yra daug labiau tikėtina, atsižvelgiant į didžiulius atstumus tarp kai kurių šių šalių, kad turės būti sukurti kiti aljansai, grindžiami geografiniu artumu, kad galėtumėte turėti keletą šalių grupių, kurios nuspręstų kartu dirbti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels