Dangus

Antrojo Pasaulinio Karo pabaigos šventimas

Klausimas: Rusijoje ir kai kuriose kitose NVS šalyse, gegužės 9-ąją, Pergalės Dieną, yra rengiama nemirtingojo pulko maršo procesija, žyminti Sovietų Sąjungos pergalę prieš nacistinę Vokietiją Antrajame Pasauliniame Kare. Šioje procesijoje žmonės neša savo mirusių šeimos narių, kurie kovojo ir žuvo kare arba po karo, portretus. Šiuo veiksmu yra palaikomas individualių veteranų atminimas ir ši šventė darosi vis populiaresnė. Kiekvienais metais šioje procesijoje dalyvaujančių žmonių skaičius auga. Kokia yra šio fenomeno prigimtis?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Didžiąja dalimi tai yra išraiška fakto, kad Rusijos šalis nerodė noro judėti pirmyn ir palikti praeitį praeityje. Tai yra mėginimas kabintis į kažkokią didybės formą, kurią žmonės jaučiasi praradę. Jie jaučia, kad su Sovietų Sąjungos paleidimu jie prarado Sovietų Sąjungos laikais turėtą savo svarbos jausmą. Ir jie kabinasi į tai, ką laiko savo didžiausiu pasiekimu – pergale prieš nacistinę Vokietiją.

Jie kabinasi į šį didįjį patriotinį karą, kurį visas likęs pasaulis vadina antruoju pasauliniu karu, ir visas likęs pasaulis suvokia, kad Rusija iš tiesų suvaidino savo vaidmenį nacistinės Vokietijos įveikime, tačiau jie nenugalėjo nacistinės Vokietijos vieni ir tikrai nebūtų galėję vieni to padaryti. Žvelgiant iš dvasinės perspektyvos, tai nėra sveikas fenomenas, tai yra išraiška fakto, kad žmonės nenori judėti pirmyn.

Jeigu paimtume Vakarų paralelę, galėtumėte pamąstyti, kaip jaustumėtės, jeigu Vokietija sukurtų panašią šventę ir imtų švęsti nacių įsiveržimą į Lenkiją ir pergalę prieš Lenkiją ar Prancūziją, ar prieš kai kurias kitas šalis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels