Ar Rusija panaudos branduolinį ginklą?

Klausimas: Kiek yra tikėtina, kad Putinas kare panaudos branduolinį ginklą?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Na, tai nėra taip tikėtina, kaip tai pristatinėja sensacijų besivaikanti spauda. Žinoma, yra akivaizdu, jog jis suvokia patekęs į aklavietę. Ir daugelis tarp Rusijos vadovų pradeda suvokti, kad ši situacija geruoju nesibaigs. Jie negali laimėti karo. Jie negali nugalėti ukrainiečių. Ir jie iš tiesų neturi geros išeities.

Putinas šito sąmoningai dar nepripažino, nors suvokia tai pasąmoningai. Nėra tikėtina, kad jis tai eskaluos iki branduolinių ginklų panaudojimo, kadangi žino, jog sulauks labai griežtos reakcijos ne tik iš Vakarų pasaulio, bet ir iš Kinijos, kuri visiškai nenori matyti tokio lygio eskalacijos.

Turite suprasti, kad nors galite pasakyti daug dalykų apie Putiną, jis nėra pamišėlis, kaip kai kurie Vakarų pasaulyje nori jį pavaizduoti. Putiną geriau suprastumėte žinodami jo praeitį, kurioje jis iš pradžių dirbo KGB, o vėliau Sankt Peterburgo miesto administracijoje, kuri buvo labai artimai susijusi su Rusijos mafija. Putinas, metams bėgant, priėmė ir išsiugdė tam tikrą mąstymą, elgdamasis panašiai kaip mafija, bauginanti žmones grėsmėmis. Galite pastebėti vieną labai paprastą dalyką: mafijos organizacija, mafijos organizacijos lyderiai, paprastai tiki, kad niekas negali jų paliesti, kad ir ką jie bedarytų, jiems tai atgal nesmogs. Tačiau tai taip pat reiškia, kad jie turi tam tikrą logiką, kurioje vengia daryti dalykus, galinčius smogti jiems atgal, galinčius jiems pakenkti.

Na ir dabar, tam tikra prasme galėtume sakyti, kad Vladimiras Putinas yra didžiausios mafijos operacijos pasaulyje, vadinamos Rusijos valdžia, vadas. Ir todėl jis turi lygiai tokį patį mąstymą. Jeigu manys, kad kažkas negalės jam asmeniškai pakenkti, jis žengs tą žingsnį. Ir jis sugeba matyti, kad net ir taktinio ginklo panaudojimo Ukrainoje pasekmės būtų labai rimtos. Taip pat, žinoma, egzistuoja ta realybė, kad jis dabar paskelbė šiuos keturis regionus Rusijos dalimi. Tačiau Rusijos armija buvo nustumta atgal, ir ukrainiečiai dabar yra tuose keturiuose regionuose. Tad jeigu jis norėtų panaudoti branduolinius ginklus, turėtų juos panaudoti mūšio lauke. Tačiau mūšio laukas šiuo metu yra ten, ką jis teigia esant Rusija. Tad koks gi lyderis panaudotų branduolinį ginklą savo paties šalyje? Ir, žinoma, šio ginklo panaudojimas kitoje Ukrainos dalyje sukeltų labai ryžtingą reakciją iš likusio pasaulio.

Turite suvokti, kad nors Putinas nemąsto tuo pačiu būdu, kaip mąsto dauguma žmonių demokratinėse šalyse, jis turi tam tikrą logiką, kuria remiasi, tam tikrą samprotavimo būdą, o tai reiškia, kad egzistuoja limitas rizikai, kurią jis yra pasiruošęs priimti. Jūs tai, tiesą sakant, galite matyti iš to, kaip iki šiol buvo vykdomas karas. Pavyzdžiui, nenoras vykdyti visuotinę mobilizaciją, nenoras vadinti to „karu“ ir taip toliau.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels